alyona alyona про скандальні знімання на Софійській площі: "Мене запевнили, що дозволи є"

alyona alyona про скандальні знімання на Софійській площі: "Мене запевнили, що дозволи є"

Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Артистка прокоментувала свою участь у дрифті в центрі Києва.

Українська реп-виконавиця alyona alyona прокоментувала свою участь у скандальних зніманнях дрифту на Софійській площі в центрі Києва.

За словами артистки, її запевнили, що ці знімання законні. Окрім того їй сказали, що це відео приурочене до Дня Незалежності, а її запросили знятися у дрифті, як лідерку думок. Також Альона наголосила, що це не були знімання реклами, тим більше – її кліпу.

"До України прилетів гонщик Конор Шанаган, який входить до топ-10 дрифтерів світу і Red Bull разом з ним хотів зняти відео, як нам сказали, до Дня Незалежності і вирішили підключити декілька лідерів думок, одним із цих лідерів думок була я. Моя роль полягала в тому, щоб просто покататися на дрифт-машині, як мені сказали. Також мене запевнили у тому, що всі дозволи у них є, адміністрація надала і по закінченню всього цього приїдуть клінінгові машини, які це все відчистять", - прокоментувала ситуацію реперка.

Вона додала, що, оскільки ані вона, ані її команда не є організаторами цих знімань, тож вона не може відповісти на всі запитання шанувальників.

"Всі ваші запитання, будь ласка, ставте організаторам цього дійства – Red Bull. Щиро дякую", - наголосила зірка.

Нагадаємо, що сьогодні, 10 серпня, у історичному центрі Києва – на Софійській площі невідомі провели знімання ролику із залученням двох автівок. На площі дрифтили без спеціальних огороджень, що могло зашкодити людям, які проходили повз. Як з'ясувалося, в одній з машин проїхалася й українська реперка alyona alyona.

Наразі поліція Києва розпочала кримінальне провадження через дрифт на Софійській площі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація