Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
alyona alyona розповіла про трагедію в її родині у день знімань кліпу

Реперка зізналась що знімання кліпу "Жалі" були не легкими.

Популярна українська реперка alyona alyona, яка нещодавно спільно з Джамалою представила кліп на композицію "Жалі", наразі зізналась, що в день знімань відео у її родини трапилась трагедія.

На своїй сторінці в Instagram співачка розповіла, що втратила бабусю.

"Ці знімання були для мене не легкими. У цей день в мене померла бабуся і я стала заручницею обставин", - повідомила зірка.

За словами alyona alyona їй довелося вибирати між роботою і особистими обставинами, проте наразі вона не жалкує, що погодилась на знімання і дякує всім за підтримку.

"Але сталося, як є..." — саме в той день рядки Джа набули iнакшого змiсту, бо всi свої емоцiї, прийняття та розуміння я вклала в знімальний процес. І я впевнена, що бабуся не образилася, щиро радіючи тому, що я щаслива бути там де я є та маю змогу ділитися з людьми. Я дякую Джамала та всій знімальній команді за підтримку в той день. Перш за все ми — живі люди. Не жалкую ні про що", - зачила реперка.

Шанувальники співачки також підтримали її і висловили слова співчуття.

"Блискуча робота, через біль до розуміння та мудрості! Дякую вам і світла память бабусі", "Мої співчуття. Ти сильна", "Ви дуже сильна. Дякую за вашу щирість", - писали у коментарях користувачі.

Нагадаємо, пісня "Жалі" не перша робота дуету Джамали та alyona alyona. Не так давно вони представили свій перший спільний кліп на пісню "Забирай".

Залиште свій коментар

Вибір редакції