Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
alyona alyona у сукні з листя зачитала про соціальні проблеми посеред тонни сміття

alyona alyona у сукні з листя зачитала про соціальні проблеми посеред тонни сміття

Реперка показала у соціальному відео на трек "Тихо діти сплять" забруднений Балі, пожежі в Австралії, війни та Прип’ять.

Популярна українська реперка alyona alyona потішила фанів новою роботою.

Так, артистка випустила кліп на трек "Тихо діти сплять". Зірка зачитала про проблеми людства, а у соціальному відео показала забруднений Балі, пожежі в Австралії, війни та Прип’ять.

Ми всі прийшли в цей світ, щоб служити йому і робити його кращим. Але нині навіть те, що не потребує вдосконалення, ми нищимо, не думаючи про наслідки.
написала артистка

Знімання кліпу відбулося на Балі. alyona alyona  пригадала, що берегові лінії були вистелені пластиком з океану, сміття було скрізь. Зірка зазначила, що в українських річках також плавають відходи, лісосмуги встелені сміттям, на полях майорять принесені вітром пакети.

Я не хочу жити і бачити це далі! Ера споживачів, бажаючих використовувати все навколо, щоб отримати кайф і спростити собі життя. Ми забули, що для справжнього щастя нам не треба так багато, що ні одне зовнішнє благо не замінить внутрішню порожнечу, забули про те, що всі земні ресурси не безкінечні. Проте, краще пізно, ніж ніколи. Не важливо, де ти живеш, який в тебе колір шкіри чи розріз очей, на якій мові ти розмовляєш і в кого ти віриш. Важливо те, що кожен чоловік і жінка можуть залишити для наступних поколінь, який покажуть приклад, що можуть зробити саме зараз, поки діти сплять.
поділилася реп-виконавиця

Фанати знаменитості були в захопленні від новинки кумира. Своїм враженням юзери поділилися в коментарях під кліпом.

  • Альоно, це неймовірно. Дякую вам за вашу творчість! Наразі це актуально і я хочу щоб про це знали всі. Не знаю як вам ще подякувати, бракує слів, дуже атмосферно
  • Вогонь! У мене мурашки
  • Якісний, а головне змістовний текст у пісні українською. Сучасно, щиро плюс порушення важливої проблеми. Люди, думаймо
  • Королева українського репу з актуальною темою

Нагадаємо, нещодавно alyona alyona перемогла у номінації YUNA-2020 за найкращий альбом з платівкою "Пушка". Крім того, хіт реперки разом з Alina Pash "Падло" здобув перемогу у двох номінаціях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції