Alyosha без макіяжу зняла містичний кліп у старовинному замку на Львівщині

Дата публікації
Перегляди
2262
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Alyosha без макіяжу зняла містичний кліп у старовинному замку на Львівщині

Артистка випустила відео на трек LEBEDI.

Українська співачка Alyosha, яка нещодавно розповіла про сварки з чоловіком Тарасом Тополею, зняла новий кліп.

Виконавиця представила видовищне відео на композицію LEBEDI. За задумом творчої групи, події кліпу відбуваються в середньовіччі, а його знімання відбувалися у замку 15 століття.

Трек LEBEDI увійде до п'ятої студійної платівки співачки. Робота алегорично розповідає про діаметрально протилежні людські якості: "Люди часто є чорними воронами  — егоїстами в думках і вчинках. Однак кохання перероджує тих самих людей на білих лебедів, вони стають милосердними і доброзичливими. В цьому ми всі однакові, тому що у кожного з нас є можливість розвиватися духовно, а не бути у полоні задоволень свого тіла", — впевнена Alyosha.

Над відеороботою працював режисер Ярослав Савчак. Також до створення відео був запрошений відомий український хореограф-постановник Олександр Лещенко і його трупа театру танцю Foresight. За задумом творчої групи відео виконано в середньовічному стилі.

Задля реалізації ідеї, локацією для знімань кліпу LEBEDI послугував Свірзький замок, що на Львівщині. На подвір'ї замку з п'ятисотрічною історією, команда Alyosha ретельно відтворила антураж середньовіччя: від костюмів до устрою життя. В десятигодинних зніманнях було задіяно більше 40 людей.

Нагадаємо, місяць тому Alyosha повідомила, що пройшла курси домедичної допомоги. Співачка показала свій сертифікат.

Наступна публікація