Американець розповів у деталях, як в дитинстві займався сексом з Майклом Джексоном

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американець розповів у деталях, як в дитинстві займався сексом з Майклом Джексоном

Джексона знову звинуватили у педофілії

Джеймс Сейфчак протягом чотирьох років спав зі співаком.

Після смерті короля поп-музики Майкла Джексона з'являється все більше чоловіків, які стверджують, що мали інтимні стосунки зі співаком.

Так, 36-річний американець Джеймс Сейфчак повідомив, що в дитинстві мав секс з Джексоном сто разів протягом чотирьох років.

Як розповів Сейфчак, з Джексоном вони познайомилися на зйомці реклами Pepsi. 13-річний блакитноокий хлопець настільки сподобався поп-королю, що той почав возити його з собою в тури.

За словами Джеймса, співак не лише змушував ночувати хлопця в одному номері готелю, а й спати разом у ліжку, пише Independent

За твердженнями жертви сексуальних домагань, Майкл Джексон часто проводив з ним час в одному з барів Лос-Анджелеса, де вони пили солодке рожеве вино і дивилися фільми для дорослих. Джеймс поділився, що музикант порівнював свій статевий член під час ерекції з твердою "цеглою", а сперму під час сім'явиверження - з "качиним маслом".

Джексона знову звинуватили у педофілії

Окрім того, стверджує жертва поп-короля,  в арсеналі Майкла Джексона були і спеціальні сигнали. Коли зірка хотіла схилити підлітка до статевого зв'язку, то брала його за руку і водила по внутрішній стороні долоні пальцями.

Джексона знову звинуватили у педофілії

Сейфчак сказав, що цікавість до нього у Джексона зникла, коли хлопець став дорослим.

Адвокати спадкоємців короля поп-сцени заперечують всі звинувачення. Вони сумніваються в словах Джеймса Сейфчака, оскільки він звернувся до суду лише через двадцять років.

Попри це судовий процес все ж відбудеться 4 вересня цього року.

Нагадаємо, у липні минулого року ФБР повідомило, що Майкл Джексон заплатив $ 35 млн батькам хлопчиків. Федеральне бюро розслідувань оприлюднило сенсаційне досьє, у якому є докази того, що король поп-музики був педофілом.

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережі vk.com/tsnglamur

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація