Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екранізована "Американська пастораль" Філіпа Рота

Режисерський дебют актора Юена МакГрегора на екранах українських кінотеатрів з 8 грудня.

Дженніфер Коннеллі та Юен МакГрегор зіграли ідеальну американську пару, навколо якої руйнується стабільний світ. Загроза прийшла звідки не чекали: від власної доньки, яка плювати хотіла на батьківську "американську мрію".

За "Американську пастораль", роман про зміну економічних, соціальних і політичних віх Америки у 1960-ті, Філіп Рот отримав Пулітцерівську премію. Приблизно у цей же час відомий актор Юен МакГрегор загорівся мрією екранізувати книгу. Зйомки то починалися, то припинялися, люди приходили у проект і йшли з нього. І, нарешті, він ось-ось з'явиться на екранах українських кінотеатрів.

Головний герой "Американської пасторалі" Сеймур "Швед" Лейвоу (Юен МакГрегор) - реклама "американської мрії". Хлопець, який підняв батьківський бізнес з виготовлення рукавичок на рівень підвищеної прибутковості. Людина, яка відхопила красуню дружину Дон, яка була "Міс Нью-Джерсі" (Дженніфер Коннеллі).

У них народилася чудова дочка Меррі (Дакота Фаннінг), сім'я заселилася в шикарний старовинний маєток. Про що ще можна мріяти? Вже точно не про те, що підросла Меррі зверне на дорогу політичного терору, приєднавшись до агресивної групи противників війни у В'єтнамі. "Американська пастораль" про проблему "батьків і дітей", але більше про катастрофу ідилії 1960-х, яка здавалася такою стабільною.

Для Юена МакГрегора фільм "Американська пастораль" - дебютна режисерська робота. Як режисер-початківець він підстрахувався, підібравши на головні ролі сильний акторський склад. Оскароносній Дженніфер Коннеллі відмінно вдалася роль колишньої моделі, а нині добропорядної та розуміючої матері, яка перша приймає шокуючий вибір дочки.

"Американська пастораль" Філіпа Рота - складний роман, який знову видається актуальним. Не пропустіть прем'єру 8 грудня!

Залиште свій коментар

Вибір редакції