Анастасія Приходько прокоментувала секс-скандал колишнього продюсера Костянтина Меладзе

Дата публікації
Перегляди
28к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Анастасія Приходько прокоментувала секс-скандал колишнього продюсера Костянтина Меладзе

Фото: instagram.com/prykhodko_official

Артистка поділилася своїм досвідом.

Українська співачка Анастасія Приходько прокоментувала секс-скандал колишнього продюсера Костянтина Меладзе.

Так, нещодавно співачка Ані Лорак натякнула, що Костя пропонував їй інтим. Приходько обурило те, що за словами Лорак, нібито усі артистки, з ким співпрацював продюсер "ВІА Гри", погоджувалися переспати з ним заради слави.

"Я не захищаю і не поливаю брудом нікого з фігурантів скандалу. Більш того, я не планувала до нього приєднуватися! Мене зачепила фраза, що "всі були згодні на ці умови". Я не "всі", за мене розписуватися не потрібно. Особисто у мене умови були інші і узагальнювати не треба. Свою історію я розповім у разі, коли буду готова до чергового скандалу. Цілком можливо, це не відбудеться зовсім. А може це станеться дуже скоро", – заінтригувала виконавиця.

Фото: instagram.com/prykhodko_official

Також артистка висловилася, що дуже дивно коли співачка погоджується на "на екран через диван", а потім, після того, як стає відомою, починає розповідати про те, який негідник той, хто її просував.

"Були умови, ти погодилася/вся на це в обмін на славу", – зазначивши, що не має на увазі Ані Лорак, адже "свічку не тримала".

Нагадаємо, не так давно Оля Полякова також заявила, що Костянтин Меладзе пропонував їй інтим. Артистка записала відеозвернення на підтримку Ані Лорак. Невдовзі, Надія Мейхер відреагувала на закид Полякової щодо домагань Меладзе та стала на бік свого експродюсера.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
28к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація