Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анастасія Приходько відсудила 270 тисяч гривень у справі про агітаційний ролик Порошенко

Суд визнав незаконним використання образу співачки в передвиборчому ролику.

Співачка Анастасія Приходько, яка ще у лютому минулого року поскаржилася на Порошенка, який обманом зняв її у своєму передвиборчому ролику, наразі виграла судову справу у компанії, що знімала відео.

Ще в червні артистка повідомляла, що виграла справу у Петра Порошенка, в той час як "ТОВ Медіа про Ком’юнікейшнс", яке є відповідачем по цій справі, подали апеляцію. Однак і тут суд виявився на боці зірки. Він визнав незаконним використання сценічного образу співачки в агітаційному ролику колишнього президента Петра Порошенка та присудив майже 270 тис. гривень грошового відшкодування.

Також суд встановив, що Приходько не давала своєї згоди на використання її імені і зображення, тому відзнятий компанією ролик є порушенням авторських прав співачки.

"Суд визнав можливим стягнути з відповідача на користь позивача компенсацію за порушення авторських прав в розмірі 268 940 грн", - сказано в матеріалах суду.

Рішення суду вступило в законну силу 8 жовтня.

Нагадаємо, восени минулого року Анастасія Приходько повідомила про завершення сценічної кар'єри і заявила, що йде в політику і вже влітку приєдналася до команди Юліїі Тимошенко, однак вже у вересні цього року вона заявила про відхід з політики і повернення на сцену. А днями зірка вирішила здійснити ще один виток у своєму житті і вступити до Національної академії прокуратоури України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції