Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анастасія Приходько зізналася, як поставиться до програшу у нацвідборі на "Євробачення"

Для зірки участь у конкурсі є надзвичайно важливою.

Співачка та молода мама Анастасія Приходько, яка представила пісню для "Євробачення 2016", цьогоріч востаннє намагатиметься пройти національний відбір на музичну першість, йдеться у "Світському житті".

Сім років тому артистка представляла Росію на цьому конкурсі, однак мріє поїхати на "Євробачення" саме від своєї рідної країни.

Настя поділилася із Катериною Осадчою власними думками стосовно своїх шансів на перемогу у відборі та розповіла, як на її кандидатуру на кастингу відреагував Костянтин Меладзе.

"Уже пройшло стільки років. Зараз у нас нормальні, спокійні стосунки. Звичайно, я дуже нервувала, коли знову зайшла на кастинг, Костя, коли мене побачив, сказав: "Це – якесь дежавю". Я не знала, що саме Костянтин Меладзе буде продюсером шоу. Я дуже хвилююся, тому що вже втретє намагаюся поїхати на "Євробачення" від України, Бог любить трійцю, але це – останній раз. Якщо я не пройду, я ж не буду вічною учасницею національного відбору", - зауважила Приходько.

Співачка абсолютно впевнена у своїй перемозі у нацвідборі та називає це своєю "мрією".

Анастасія готова, в разі, якщо все ж поїде до Стокгольма, на декілька місяців лишити вдома своїх доньку та маленького сина.

"Коли дітки підростуть, вони мене зрозуміють. Зараз таке життя, що не можна просто сидіти вдома. Але, якщо я не поїду, то точно посиджу вдома в депресії. Для мене це – дуже важливий крок, і для мене, і для моєї творчої кар'єри. Або я їду, або я буду щось змінювати. Це - стовідсотково", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, Анастасія Приходько розповіла про особливості повторної участі у відборі на "Євробачення".

Відео Анастасія Приходько нервує через конкурсний відбір на Євробачення

Залиште свій коментар

Вибір редакції