Андре Тан озвучив забаганки українських олімпійців стосовно спортивної форми

Модельєр працював над вбранням вітчизняних спортсменів до Олімпіади.

Відомий дизайнер Андре Тан під час роботи над формою олімпійських спортсменів активно дослухався до їхніх зауважень, йдеться у "Світському житті".

"Раніше олімпійську збірну України одягала Росія. Вважаю, що зараз все зміниться", - наголошує модельєр.

Тан розсекретив власні критерії якими керувався, аби форма українців у Бразилії цьогоріч була найкращою.

"Більше я дослухався до них стосовно того, як вони мають почуватися. Оскільки як повинні виглядати, все-таки, за це відповідаю я, я – дизайнер. Стосовно зручності, вони мені давали багато рекомендацій: як правильно підняти ногу, відповідно, ми вносили зміни в лекало брюк, лосинів, легінс і так далі. Для мене ще надзвичайно важливо, щоб форма була яскравою, тому що Бразилія – така яскрава країна. Потрібно було, щоб коли наша українська збірна виходитиме на парад, їх було видно за три кілометри", - підкреслив Андре.

Не приховав модельєр і існуючі забаганки спортивних представниць прекрасної статі.

"Найбільш капризними виявилися дівчата, тому що минулого разу, на Олімпіаді в Лондоні, вони дуже змерзли. І вимагали від мене пошити до їх суконь жакети та пальто. Я запропонував їм білі жакети із рукавом три чверті. Думаю, якось не змерзнуть", - підсумував дизайнер.

Нагадаємо, у березні 2016-го року Андре Тан став батьком. Аліна Харченко народила модельєру донечку.

Андре Тан розповів про гардеробні примхи українських спортсменок

Дизайнер поділився враженнями від розробки одягу для українських спортсменів, які поїдуть на Олімпійські ігри в Бразилію. За словами модельєра, він мав два основні критерії при створенні костюмів - зручність та яскравість. Найбільш примхливими виявилися дівчата - вони страшенно боялися змерзнути, тож отримали від Андре Тана стильні білі жакети на випадок прохолодної погоди.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: