Андре Тан презентував патріотичну форму для національної збірної України

Дизайнеру випала честь створити парадну форму для національної збірної України на Перших Європейських іграх 2015 року в Баку.

Вперше за всю історію українського спорту імідж збірної України довірили українському дизайнеру.

Андре Тану випала честь створити парадну форму для національної збірної України на Перших Європейських іграх 2015 року в Баку.

Працюючи над створенням колекції дизайнер шукав візерунки, які б передали дух українського народу, його щирість і душевність. Тому і обрав петриківський розпис, адже він створюється не тільки руками, але і душею майстрів. Передається від серця до серця, з покоління в покоління українців.

Найбільш великий елемент узору, який прикрашає форму, мальва. Він символізує сонячне коло, внутрішню гармонію. Чорнобривці – цілющий символ, дарує сили і душевну рівновагу.

Не випадкова і синьо-жовта символіка. Синій – колір неба, вода є символом благородства, досконалості, а також правосуддя. Жовтий – колір пшениці – символ золота, багатства.

Андре Тан упевнений, що кожен з наших олімпійців – герой, який прославляє Україну на міжнародній арені.

Презентація форми відбулася 23 травня на НСК "Олімпійський" в рамках олімпійського дня та проводів збірної України на Європейські Ігри 2015 в Баку.

Нагадаємо, Андре Тан став діджеєм і відіграв діджей-сет. Дизайнер відкрив у собі новий талант.

Залиште свій коментар