Андрій Данилко поділився подробицями конфлікту із Кіркоровим через SunSay

Суддя нацвідбору на "Євробачення" розсекретив закулісся конкурсу.

Музикант та виконавець, а тепер і член журі нацвідбору на "Євробачення" від України Андрій Данилко привідкрив завісу таємниці над "внутрішніми" інтригами конкурсу, йдеться у "Світському житті".

Зірка розповів, що від досвіду перебування у суддівському кріслі у нього лишився неприємний осад.

"Я вперше був у такій ролі для себе. Зараз я взагалі не хотів би з'являтися на екрані, але оскільки мені подзвонили і запропонували новий формат. Я подумав: "Яке щастя. Вперше нацвідбір не буде схожим на колгосп. Я подумав, що це – вперше, коли члени журі стосуються конкурсу і тоді все буде достатньо справедливо і по-доброму, але я помилявся. В мене лишився осад. Якщо ви запрошуєте мене як члена журі, то в рамках члена журі я маю казати речі, які комусь, напевно, неприємні. Не можна, щоб були "солодкі" члени журі, потрібно, щоб це було цікаво і дивитися. Ні, давайте сядемо та будемо "облизувати" Петрик чи іще когось. Да дай їм Бог здоров'я", - зазначив Андрій.

Виконавець переконаний, що позиція представників нашої країни на цій музичній першості – неправильна.

"Нічого не можна на "Євробаченні" передбачити. Хто міг подумати, що колись там виграє гурт Lordi. Яке щастя, що вони таки виграли. Це ж все-таки шоу-конкурс: це – не політична трибуна, це – не конкурс вокалістів. Ну якщо там виступає Вєрка Сердючка чи гурт Lordi, це означає, що це – свято. Усі країни відпочивають, цілуються, обіймаються. Лише Білорусь, Україна та Росія сидять, із тими не вітаються, там п'ють "Корвалол". Не можна так до цього ставитися", - впевнений Данилко.

Суддя нацвідбору на "Євробачення" розсекретив Катерині Осадчій подробиці конфлікту із Кіркоровим через SunSay. Крім того, Андрій висловив своє ставлення до цькувань пісні Джамали "1944".

"Коли почали говорити, що в неї антиросійська пісня і що Костя Меладзе підтримує антиросійську пісню, я сказав: "Яка маячня"! Джамала розповідає історію своєї прабабусі. І якщо це сталося у 1944-му році, тоді, виходить, це антирадянська пісня. Чому вона не може розповісти цю історію, в чому проблема? Нехай вип'ють заспокійливе! "Євробачення" - конкурс не для слабких. У мене і в думках не було когось образити, однак в мене лишився осад смітника. Завжди є якесь сміття, бачать те, чого немає. Коли почалася тема про пісню SunSay, до якого я чудово ставлюся, в нього був прекрасний номер. Але якщо пісня – стара і є певні правила. І мені одразу ж пишуть: "Навіщо ти "зарізав" хлопчика?" І я одразу уявляю себе з кривавими руками. Мені здається, він – яскравий хлопець, міг би там нормально представитися, однак є правила і їх не я придумав. Писав мені стосовно нього і Філіпп Кіркоров, він як глядач онлайн дивився конкурс в Мережі. Чому він вирішив, що я його "зарізав". Це – зовсім не так. Він написав спересердя, я також спересердя відповів", - наголосив Андрій.

Невдалу третю спробу своїх колег по продюсерському центру, "НЕАНГЕЛІВ", підкорити нацвідбір на "Євробачення" Данилко назвав "досвідом" та зауважив, що вони – добре виступили.

Музикант побажав цьогорічній представниці України на "Євробаченні", Джамалі, "не думати про місце, яке вона посяде там".

"Їй потрібно гарно виступити. І це дасть результат", - підсумував Андрій.

Нагадаємо, Андрій Данилко влаштував скандал через пісню SunSay.

Андрій Данилко про залаштункові інтриги національного відбору на Євробачення

Андрій Данилко та Катя Осадча зустрілися в одному зі столичних барів, і артист поділився враженнями від першого досвіду суддівства - він був одним із суддів національного відбору на європейський пісенний конкурс. Данилко зізнався, що без інтриг не минулося, і поділився подробицями своєї сварки з Кіркоровим через "СанСея".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: