Андрій Джеджула відповів на звинувачення дружини, що він її бив та плював обличчя

Андрій Джеджула відповів на звинувачення дружини, що він її бив та плював обличчя

Фото: instagram.com/djedjula

Шоумен пообіцяв надати певні факти.

Телеведучий Андрій Джеджула не залишив без уваги зізнання поки що дружини Юлії про те, що він її бив, плював в обличчя та підсипав у каву наркотики.

Шоумен записав емоційне відео, у якому звернувся до екскоханої та заявив, що найближчим часом вийде в прямі ефіри з певними фактами. Проте, якими – не вточнив.

"Моїй дружині не йметься. По всьому світу почалася четверта, п'ята хвиля. А в нас якась чергова хвиля брудокидання, жовтушності і гидот з боку Юлії Анатоліївни, сподіваюся, прізвище змінить назад на Леус, щоб мою не ганьбити. Передайте моїй, сподіваюся найближчим часом, коли нас розлучать, ексдружині, що Трою теж я зруйнував, три хрестових походи на моїй совісті, всі теракти на планеті Земля – теж я. Фантазії, яка розігралася, треба якось дати відповідь. Підозрюю, що нам знову доведеться поговорити. Тож чекайте найближчих ефірів, але цього разу раз вже з фактами, Юлія Анатоліївна", - сказав Джеджула.

Прихильники Андрія, своєю чергою, радять йому тримати себе у руках і не виносити бруд з хати.

  • Просто не ведіться на її провокації. Не треба нічого коментувати. Робіть як Прилучний, мовчки. Їй дитина теж не особливо потрібна
  • Трохи почекай, головне контролювати свої емоції. Щоб приймати правильні рішення. Багато у кого так було, є, і буде!
  • Будьте мужчиною і не ганьбіться на всю Україну. Мудрий чоловік, який себе поважає, ніколи не буде обливати брудом жінку, яка народила йому донечку

Нагадаємо, що днями дружина Андрія Джеджули Юлія Леус дала відверте інтерв'ю, у якому шокувала зізнанням, що коханий її усіляко принижував, бив, підсипав наркотики у каву та плював в обличчя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація