Андрій Джеджула вперше прокоментував скандал з дружиною: "Юля – чудовий маніпулятор"

Андрій Джеджула вперше прокоментував скандал з дружиною: "Юля – чудовий маніпулятор"

Дата публікації
Перегляди
38к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Андрій Джеджула вперше прокоментував скандал з дружиною: "Юля – чудовий маніпулятор"

Фото: instagram.com/djedjula

У шоумена увірвався терпець.

Ведучий та актор Андрій Джеджула до сьогоднішнього моменту жодним чином не коментував усі закиди на його адресу від дружини Юлії Леус.

Аж от у шоумена увірвався терпець і він дуже розгорнуто вперше прокоментував цей скандал. По-перше, Джеджула пояснив, що ніяк не реагував, бо в нього були зв'язані руки спочатку вагітністю Юлі, потім годуванням грудьми, ну і робота не дозволяла публічно коментувати скандал.

Днями Андрій звільнився з держканалу, тож тепер розставив всі крапки над "і". Леус Джеджула назвав вправним маніпулятором, який "навчився жити за рахунок таких дурнів, як він". Також ведучий зауважив, що Юля багато часу проводить у Instagram і зазначив, що вона стала популярною тільки після того, як вийшла за нього заміж.

"Ви знали Юлю до знайомства зі мною? Вона була відомим артистом? Блогером? Бізнесвумен? Спортсменкою? Мотиватором? Ким? Дайте вгадаю: "хайп - велика сила"! Але хайп на людині, за рахунок якої ти живеш - це низько" – сказав шоумен.

Пояснив Андрій й інцидент, коли Леус розшукувала поліція, мовляв, Джеджула не знав, де вона поділася з маленькою дитиною. Банківська картка Леус підв'язана під його рахунок і о 2:30 ночі йому прийшло повідомлення, що Юля скористалася службою таксі. На запитання, з ким була дитина, поки Леус десь їздила, Андрій відповіді не отримав, тож звернувся до правоохоронців.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Джеджула запевнив, що допомагав дружині як міг, пока вона лежала з "ковідом", готував, прибирав, робив усю хатню роботу, водночас працював. На думку Джеджули, його жінці подобається "вдавати з себе жертву і щоб її кружляли".

"Ви запитаєте мене, чому я так багато показую у сторіс? Тому що це єдиний шанс показати реальний стан речей під час такого пресингу та наклепу, які почалися з кінця грудня! Я обрав позицію не відповідати, а справою доводити свою правоту! І з кожнем днем мені давали все менше дитину. Навіщо плакатися, що тобі не допомагають, якщо ти вічно плюнеш ну руку, яка простягає тобі допомогу", - зазначив актор.

Нагадаємо, що стосунки між подружжям погіршилися ще до народження доньки. У грудні минулого року між Андрієм Джеджулою та його дружиною Юлею розгорівся конфлікт. Жінка на останніх місяцях вагітності потрапила до лікарні з загрозою викидня і звинуватила у цьому чоловіка. Пізніше у своєму Instagram Юлія розповіла, що Андрій підіймав на неї руку та морально знущався.

Згодом модель повідомила, що хоче розлучення, оскільки не бачить спільного майбутнього з ним. Втім, пара продовжила жити в одній квартирі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
38к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація