Андрій Джеджула з крихітною донькою сходив до церкви: "Була зі мною вже як парафіянка"

Андрій Джеджула з крихітною донькою сходив до церкви: "Була зі мною вже як парафіянка"

Фото: instagram.com/djedjula

Шоумен із дитинства привчає доньку відвідувати церкву.

Український шоумен Андрій Джеджула, який раніше жалівся, що поки що дружина заборонила йому бачити доньку, схоже, таки зміг домовитися з екскоханою.

Принаймні, все частіше артист у своєму фотоблогу ділиться фото і відео зі спільного проведення часу. Так от молодий татусь розповів, що нещодавно з крихітною Аделіною разом відвідав церкву. За словами Джеджули, дівчинка поводилася спокійно і "не заважала татові молитися" .

"На світлому боці прибуло! Вчора вперше після хрестин донечка була зі мною в Храмі Божому вже як парафіянка! Спокійна, все розглядала і зовсім татові не заважала, поки молився! Сонечко моє, нехай Ангел Охоронець завжди буде поруч і допомагає тобі у всьому!" – написав Джеджула.

Нагадаємо, що стосунки між Андрієм Джеджулою та його дружиною і матір'ю його дитини Юлією Леус погіршилися ще до народження доньки. У грудні минулого року між Андрієм та Юлею розгорівся конфлікт. Жінка на останніх місяцях вагітності потрапила до лікарні з загрозою викидня і звинуватила у цьому чоловіка. Пізніше у своєму Instagram Юлія розповіла, що Андрій підіймав на неї руку та морально знущався.

Згодом модель повідомила, що хоче розлучення, оскільки не бачить спільного майбутнього з Джеджулою.

Нещодавно шоумен вперше прокоментував скандал з дружиною. Юлю Джеджула назвав вправною маніпуляторкою, яка "навчилася жити за рахунок таких дурнів, як він". Також ведучий зауважив, що Юля багато часу проводить у Instagram і зазначив, що вона стала популярною лише після того, як вийшла за нього заміж.

Зі свого боку, модель показала, як він її жорстоко побив. Леус оприлюднила знімки, на яких її обличчя в синцях.

Повʼязані теми:

Наступна публікація