Андрій Федінчик вийшов на зв'язок з фанами після скандальної бійки: "Це не вперше"

Андрій Федінчик вийшов на зв'язок з фанами після скандальної бійки: "Це не вперше"

instagram.com/andreyfedinchik

Артист зізнався, що після інциденту пішов до спеціаліста.

Український актор Андрій Федінчик, який минулими вихідними влаштував бійку на вулиці посеред ночі, вперше вийшов на зв'язок після інциденту.

Артист записав щире відео, у якому перепросив за свою поведінку. Андрій зізнався, що у нього є проблеми з контролем над своїм гнівом.

"Я не вмію контролювати свій гнів. Всі ті слова, які я кричав в той вечір... Ви зрозумійте, коли людина кричить, що вона ненавидить весь світ, а ніхто йому нічого поганого не зробив, а мені ніхто нічого поганого не зробив, значить щось категорично не влаштовує мене в самому собі і всі ці слова я кричав самому собі. Мене це не виправдовує", - зазначив Федінчик.

Разом з тим актор зізнався, що це вже не вперше, коли йому не вдалося стримати гнів. Щоправда, тоді обійшлося без бійок.

"Не можеш жити в суспільстві, йди до лісу. Я б хотів бути в той час в лісі, займатися там саморуйнацією, але це сталося так. Була і раніше така ситуація. Це не вперше. Просто тоді обійшлося без бійок і без будь яких пошкоджень, але стан був такий же", - поділився актор.

Андрій додав, що тоді не звернув на свій стан увагу, бо списав все на втому. Проте після інциденту тиждень тому актор вирішив зайнятися питанням серйозно і вже почав відвідувати спеціаліста, який допоможе йому опанувати себе.

"Я не звернув сильно на це увагу. Тому що ти живеш як нормальна людина, спілкуєшся, там, сім'я, дім, робота. А потім бац - зрив. Думаєш, а, емоційна робота, втома. Пішов далі. Знову друзі, робота, потім бац - зрив. Настав час сказати собі, що я сам не справляюся. Сьогодні я був у спеціаліста. Я буду займатися цим питанням вже серйозно. Я хочу вибачитися перед всіма, хто став свідком цієї ситуації по відео, чи тієї ночі", - сказав Федінчик.

 Актора під постом підтримала його родина. Зокрема дружина, акторка Наталка Денисенко написала: "Андрюшо, я вірю в тебе і кохаю! Пишаюся, що ти знайшов у собі сили зробити такий важливий крок!".

Свою підтримку Андрію висловила й молодша сестра Тетяна: "Андрюшо, я з тобою! Впевнена, що ця ситуація - це твій поштовх до величезного ривка і зростання. Ти подолаєш всі труднощі і вийдеш з них оновленою людиною, більш усвідомленою, більш мудрою. Нехай цей досвід буде тобі на благо, як би абсурдно це не лунало зараз. Криза - потужне джерело зростання. Пам'ятай, що ти не один і у тебе завжди є люди, які люблять тебе не дивлячись ні на що".

Акторка і коліжанка Андрія Ксенія Мішина також написала слова підтримки: "Федюш, усвідомлення - це вже трансформація і новий щабель. Це завжди відбувається через конфлікт. Зате тепер ти побачив чітко проблему і вирішуєш її".

Новини України: заслужений артист Андрій Федінчик втрапив у гучний скандал через нервовий зрив

Новини України: заслужений артист Андрій Федінчик втрапив у гучний скандал через нервовий зрив

Нагадаємо, що 25 серпня Андрій Федінчик влаштував бійку в Києві на вулиці Сергія Данченка. Знаменитість їхав на електросамокаті зигзагами. Обурені водії почали сигналити йому. На це Андрій відреагував агресивно - підбіг до однієї з машин і почав витягувати водія через вікно. Натомість водій бризнув йому в обличчя газовим балончиком. Далі Федінчик з голим торсом почав провокувати бійку. Все ж актор вдарив чоловіка, але його швидко вгамували.

Наступна публікація