Андрій Федінчик з синцями на обличчі вперше прокоментував скандальну бійку

Андрій Федінчик з синцями на обличчі вперше прокоментував скандальну бійку

Фото: instagram.com/andreyfedinchik

Актор перепросив за свою поведінку.

Заслужений артист України Андрій Федінчик, який днями втрапив у гучний скандал, влаштувавши бійку, вперше прокоментував інцидент.

Все сталося у Подільському районі Києва біля житлового комплексу. Відео, на якому актор спочатку лаявся, а потім спровокував бійку з автомобілістами, розлетілося Мережею. Чоловіка запідозрили у вживанні алкоголю чи наркотиків, але сам він пояснив, що в нього трапився нервовий зрив. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Знаменитість перепросив за свою поведінку і запевнив, що шкодує про скоєне. Обличчя актора у синцях, каже, самопочуття досі погане. Йому соромно за свій вчинок, визнає поведінку неадекватною і пояснює все непростим етапом у житті - на тлі якого, як він вважає, стався нервовий зрив.

"Ніхто не винен крім мене. Стільки будувати все і все зруйнувати. У мене проблема з контролем гніву і емоцій. Буквально три дні тому у мене з дружиною відбулася розмова, що я повинен звернутися до фахівця (психіатра), але я цього не зробив. Так, у мене розхитана нервова система. Багато роботи і особисті проблеми, про які не хочу говорити. Вибачте всі!" – прокоментував Федінчик.

Психіатр Владислав Сова дивиться відео за участю актора і коментує його ось так: "Судячи з поведінки, це насилу тягне на нервовий зрив класичний. Тут скоріше реакція неконтрольованого ефекта, так можна говорити з медичної точки зору. Чи буває така реакція у публічних людей? Буває. Чи буває це на тлі гострої стресової ситуації, яка раптово пробиває захисні функції організму? Буває".

Нервові зриви, депресії, біполярні розлади досить поширені серед представників творчих професій, - каже психіатр. Адже витримати публічність під силу не всім.

Що ж до бійки за участі українського актора, поліція провадження поки що не відкривала. Автомобіліст написав заяву, але ще не вирішив, давати хід справі чи просто вибачити Федінчику.

Новини України: заслужений артист Андрій Федінчик втрапив у гучний скандал через нервовий зрив

Новини України: заслужений артист Андрій Федінчик втрапив у гучний скандал через нервовий зрив

Нагадаємо, раніше Наталка Денисенко перепросила за скандальну бійку чоловіка Андрія Федінчика. Акторка також пояснила його поведінку складним періодом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація