Андрій Хливнюк розповів про зустріч в аеропорті з дівчиною, чия історія надихнула його на пісню

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Випадкова розмова довжиною у 5 хвилин справила враження крижаного душу, поділився фронтмен "Бумбоксу".

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк розповів про зустріч із дівчиною, чия історія надихнула його на написання пісні "Твій на 100%", яка стала другим синглом майбутнього ліричного альбому "Таємний Код".

"В аеропорті до мене підійшла людина, яка летіла іншим рейсом в іншу сторону, і сказала мені, що я у своїй пісні говорю. І я усвідомив: те, що я так люблю і чим я займаюсь, впливає на життя інших людей і - ні, мені не треба бути обережнішим, але це треба розуміти і подякувати реальності за те, що вона така", - зауважив музикант в інтерв'ю ТСН Гламур, яке транслювалося на ТСН Live.

Дивіться онлайн інтерв'ю з лідером "Бумбоксу" Андрієм Хливнюком

Гурт "Бумбокс" презентував другий сингл "Твiй на 100%" з майбутнього альбому "Таємний код". А нещодавно музиканти повернулися з Провансу, де на знаменитій студії записали декілька пісень. Чому обрали Францію і коли вийде новий альбом - про це та багато іншого поспілкуємося під час інтерв'ю з фронтменом гурту Андрієм Хливнюком

Опубликовано ТСН Live Пятница, 7 декабря 2018 г.

"І для цієї людини, яка у моїх переживаннях якогось року знайшла себе, тепер це частина її життя, розумієте? Це її стосунки, можливо, найдорожчі стосунки в її житті, які пройшли, і саундтреком до них була ця музика. Зрозумійте, це наче на тебе з відра холодною водою. Це ні з чим не можна порівняти. Ця розмова довжиною у 5 хвилин, а потім ви сіли в різні літаки і полетіли в різні країни робити різні справи. Оце і є таємний код, вибір на свій-чужий", - поділився Андрій.

Нагадаємо, що декілька пісень з майбутнього альбому гурт записав на легендарній французькій студії "La Fabrique". Про студійну роботу і побут музиканти зняли цілий серіал "Код Френч", перша серія якого має вийти 11 грудня. А зараз можна передивитися перші кадри відео, якими "Бумбокс" поділився з ТСН Гламур.

ВідеоГурт "Бумбокс" показав перші кадри серіалу "Код Френч" про запис альбому у Провансі

Гурт нещодавно повернувся із Франції. На культовій студії, де працювали Foals, Morrissey, Rammstein, українські артисти записали декілька пісень.

Гурт "Бумбокс" показав перші кадри серіалу "Код Френч" про запис альбому у Провансі

Залиште свій коментар

Вибір редакції