Андрій Хливнюк відреагував на скандал про " зупинений" концерт "Бумбоксу" у Львові

Андрій Хливнюк відреагував на скандал про " зупинений" концерт "Бумбоксу" у Львові

Фото: УНІАН

Музикант зазначив, що інформація, подана у ЗМІ, перебільшена.

Фронтмен гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк прокоментував скандал, який розгорівся навколо виступу колективу у Львові 13 листопада.

Співак переконує, усе було зовсім не так, як про це написали медіа. Свою версію того, що відбувалося, він запостив у Facebook, йдеться у "Сніданку з 1+1".

За словами музиканта, концерт у Львові 13 листопада в п'ятницю колектив відіграв повністю і до 10 вечора в приміщенні залишився тільки технічний персонал і працівники клубу, де відбувався концерт. Щойно шоу завершилося - прийшла поліція та склала протокол.

Андрій Хливнюк відреагував на повідомлення про припинення концерту "Бумбокс" через порушення карантину

Андрій Хливнюк відреагував на повідомлення про припинення концерту "Бумбокс" через порушення карантину

Артист наполягає, що карантинних вимог дотримувалися: кількість людей не перевищувала норму, на вході вимірювали температуру, тим у кого не було маски, її видавали. Концерт-хол поділили на кілька зон, за кожним, хто купив квиток, закріплювалося місце.

Шановні журналісти! Ми до останнього сподівалися що ви не будете роздувати з мухи слона, тим більше що єдина муха гідна...

Опубликовано Бумбокс Воскресенье, 15 ноября 2020 г.

Його пост не залишив байдужим багатьох. У Мережі багато хто Хливнюка підтримав:

  • Ви круті! Сили, витримки та здоров'я в цей непростий час!
  • "Бумбокс", ви супер! Ті, хто багато кричить про "навіщо концерт", нехай самі посидять рік без улюбленої справи або без роботи

Нагадаємо, що напередодні численні ЗМІ написали, що в п'ятницю у Львові поліція припинила концерт гурту "Бумбокс" через порушення карантину. Вони посилаються на повідомляє пресслужби поліції Львівської області. Там зазначено, що правоохоронці "виявили правопорушення" і "негайно припинили концерт". Поліція каже, організатори концерту не забезпечили дотримання необхідної дистанції між глядачами, окремі з них перебували в закладі без масок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація