Андрій Макаревич приголомшений поїздкою до Західної України: "Очікував побачити глушину"

Андрій Макаревич приголомшений поїздкою до Західної України: "Очікував побачити глушину"

instagram.com/andrey_makarevich_official

Музикант вирушив у гастрольний тур західними містами України.

Лідер легендарного гурту "Машина времени" Андрій Макаревич наразі гастролює містами Західної України.

Так, артист, який разом з джазовим колективом Yo5 вже встиг відвідати Рівне, Тернопіль, Хмельницький та Чернівці, виказав неабиякий захват від цих міст.

Артист на своїй сторінці у Facebook опублікував фото, зроблені у західних містах і зауважив, що був вражений їхньою красою та архітектурою. Він наголосив, що думав побачити глушину з населенням у 200 тисяч осіб.

Ездим с "УО 5" по западной Украине - Тернополь, Хмельницкий, Ровно, Черновцы... Я, признаться, ожидал увидеть всё-таки...

Опубликовано Андреем Макаревичем Воскресенье, 9 мая 2021 г.

"Я, зізнатися, очікував побачити все-таки деяку глушину - маленькі міста по 200 тисяч осіб. А побачив чудову (і прекрасно відреставровану) архітектуру, стильні ресторани, чистоту. І дуже хороших глядачів", - написав Макаревич.

Цікаво, що у гастролі з музикантом вирушила і його четверта дружина, киянка Ейнат Кляйн, яка молодша від нього на 30 років. Тож у своєму Instagram жінка також поділилася враженнями від побачених міст.

Так  за словами дружини музиканта, її приємно здивував Кам'янець-Подільський, який “перетворився в дуже симпатичне містечко". І "доглянуті, гарні, зі збереженим архітектурним фондом, чисті, приємні для гуляння" Чернівці також викликали у Ейнат захват.

Нагадаємо, не так давно молода дружина Андрія Макаревича вперше прокоментувала стосунки з 67-річним музикантом. Ейнат Кляйн вперше дала інтерв'ю українським журналістам.