Андрогін з Франції зворушив номером з plus-size балериною на сцені "Євробачення-2019"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білал Хассані чуттєво заспівав про самосприйняття.

Представник Франції, андрогін на ім'я Білал Хассані, якому випала честь представити свою країну у фіналі "Євробачення-2019" в ізраїльському Тель-Авіві, щойно виступив зі своєю конкурсною піснею Roі.

Виступ тендітного 19-річного учасника супроводжувався танцем plus-size балерини, яка на сцені з легкістю виконала кілька фуете та дівчиною східної національності. А наприкінці номеру на великому екрані сцени з'явився дитячий знімок самого Білала, де він чорнявий хлопчина.

Такий вибір супроводу не дивний оскільки у своїй пісні Хассані співає про самосприйняття та те, що всі рівні. Примітно, що конкурсна композиція була написана у співавторстві з минулорічними французькими учасниками. 

На сцені Білал зявився у білому брючному костюмі і доповнив образ білою перукою з довгим волоссям. 

Епатажний сценічний образ Хассані і його андрогінна зовнішність викликали бурхливі обговорення в соціальних мережах та пресі. Після того, як стало відомо, що саме він представлятиме Францію на конкурсі "Євробачення-2019" на його адресу посипалися погрози та образи

Нагадаємо, Білал Хассані свого часу був запрошеним гостем та виступив зі своєю композицією на цьогорічному українському нацвідборі на "Євробачення-2019".

Залиште свій коментар

Вибір редакції