Анджеліна Джолі і Бред Пітт підписали остаточну угоду з опіки над дітьми - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Умови угоди не розголошуються.

Анджеліна Джолі і Бред Пітт прийшли до остаточної угоди про умови опіки над шістьма дітьми після дворічного шлюборозлучного процесу, повідомляє видання TMZ.

"Домовленість про угоду про опіку була досягнута два тижні тому, а тепер вона підписана обома сторонами і суддею", - цитує TMZ заяву адвоката Саманти Блей Диджин. Умови угоди не розголошуються.

Вона уточнила, що домовленість "ґрунтується на рекомендаціях експерта з опіки над дітьми" і що більше немає необхідності в судовому розгляді.

Фотогалерея Анджеліна Джолі побувала у колишній "столиці" "Ісламської держави" в Іраку (8 фото)

Наприкінці вересня 2016 року повідомлялося, що Анджеліна Джолі подала документи на розлучення через "непримиренні розбіжності". Актриса наполягала на одноосібній опіці над шістьма дітьми.

ВідеоАнджеліна Джолі планує скоротити до мінімуму зустрічі Бреда Пітта з дітьми

Анджеліна Джолі подовжила контракт із суддею, який займається питанням опіки над її дітьми. Тим самим актриса забезпечила себе і Бреда Пітта походами до суду ще на дванадцять місяців. Анджеліна сподівається, що за цей час вона зможе довести своє право максимальної опіки над дітьми, тим самим скоротивши спілкування дітей з Піттом. На сьогодні Бред має право проводити достатньо часу з нащадками, але Джолі вважає, що зустрічі батька і дітей треба скоротити до мінімуму. Невирішеним питанням є і фінансовий бік. 

Анджеліна Джолі планує скоротити до мінімуму зустрічі Бреда Пітта з дітьми

Нагадаємо, поки так і не ясно, як зірки розділять майно та гроші, оскільки шлюбний договір вони не укладали, що ускладнює процес. Джолі вже звинуватила Пітта в тому, що він не сплачує аліментів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції