Анджеліна Джолі, ледь стримуючи сльози, вперше прокоментувала розлучення з Піттом

Анджеліна Джолі, ледь стримуючи сльози, вперше прокоментувала розлучення з Піттом

Анджеліна Джолі, ледь стримуючи сльози, вперше прокоментувала розлучення з Піттом

Фото: bbc.com

Акторка наголосила, що вони досі лишаються сім'єю.

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі, яка наразі переживає розлучення із Бредом Піттом, приїхала до Камбоджі, аби представити свій новий фільм "Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі".

Разом з тим Енджі поспілкувалася із журналістами. В інтерв'ю BBC акторка вперше прокоментувала розлучення із своїм поки що законним чоловіком.

Джолі, ледь стримуючи сльози, сказала, що попри все, вони з Піттом лишаються родиною.

"Це було важко. Багато людей опиняються в такій ситуації. Вся моя родина пройшла через важкі часи. Але вся моя увага зосереджена на моїх дітях, наших дітях. Ми сім'я і завжди будемо сім'єю, і це допомагає мені впоратися. Я справляюся і знаходжу вихід із ситуації, роблячи так, щоб ми ставали сильнішими й ближчими", - сказала Анджеліна.

До слова, на прем'єру свого фільму Енджі завітала у розкішній сукні до підлоги кольору фуксії. Акторка виглядала цілком здоровою, попри періодичні новини у ЗМІ про її анорексію. Підтримати маму приїхало шестеро її дітей, одного з яких – Меддокса – вона всиновила в Камбоджі.

Прем'єру стрічки відвідав також міністр культури і мистецтва Камбоджі Пхиан Сакон.

Фото: Reuters

Нагадаємо, а тим часом західні ЗМІ повідомляють, що Бред Пітт домігся права бачитися з дітьми без присутності психолога. Анджеліна Джолі пішла на поступки колишньому чоловіку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація