Анджеліна Джолі розповіла, що її дві дочки перенесли операції

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Анджеліна Джолі розповіла, що її дві дочки перенесли операції

Фото: Associated Press

Акторка написала велику статтю в Time.

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яка зовсім нещодавно з дітьми відвідала шоу Cirque du Soleil, наразі емоційно розповіла, що її дві дочки зіткнулися з серйозними проблемами зі здоров'ям.

44-річна зірка написала велику статтю в журнал Time, в якій розповіла, що Шайло та Захара перенесли операції, а також закликала всіх жінок бути сильними.

Джолі зазначила, що 13-річній Шайло знадобилася операція на стегні, після якої вона може пересуватися лише на милицях, а до цього була прооперована 15-річна Захара. Однак акторка не відзначила, що саме трапилося з дівчинкою.

Анджеліна Джолі з Шайло та Захарою / Фото: Associated Press

"Останні два місяці я провела з моєю старшою дочкою Захарою, а кілька днів тому спостерігала, як її молодша сестра теж лягає під ніж для операції на стегні. Вони знають, що я пишу це про них, тому що я поважаю їхнє приватне життя. Перш ніж опубліковувати текст, ми обговорили все разом, і вони дозволили мені це написати. Вони розуміють, що медичне лікування, боротьба за виживання і зцілення - це те, чим можна по-справжньому пишатися", - зауважила Анджеліна.

Також акторка, що дівчата неабияк дбали одна про одну.

"Я дивилася, як мої дочки піклуються одна про одну. Моя молодша дочка вчилася всього у медсестер разом зі старшою сестрою, а наступного разу асистувала їм. Я бачила, як мої дівчатка так легко одина одній поступалися і ставили не себе на перше місце. Я відчувала радість від того, що вони люблять одна одну. Але я також ретельно стежила за тим, що їх турбує. Ми всі знаємо, що настає той момент, коли ніхто не може нам допомогти, і все, що ми можемо зробити - це заплющити очі і просто зітхнути", - сказала зірка.

Фото: Associated Press

Окрім емоційної розповіді про дочок знаменитість також закликала усіх дівчат цінувати себе і ніколи не дозволяти чоловікам принижувати їх.

"М'якість дівчаток, їхні відкритість і інстинкт виховувати і допомагати іншим повинні цінуватися і не засуджуватися. Ми повинні робити набагато більше для захисту жінок і дівчаток у всіх суспільствах...І моє послання дівчаткам: Не сваріться, маленькі леді. Ваша турбота одна про одну буде важливою частиною вашого шляху вперед. Тримайте себе в руках. Знайте свої права. І ніколи не дозволяйте нікому говорити вам, що ви не дорогоцінна, що не особлива і, перш за все, не рівна чоловікові", - підсумувала акторка.

Нагадаємо, не так давно Анджеліна Джолі у супроводі чотирьох з шести дітей відвідала лондонську прем'єру "Чаклунки".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація