Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анджеліна Джолі та Бред Пітт знову воюють за дітей - ЗМІ

Екс-подружжя ніяк не може дійти згоди в питанні про опіку над дітьми.

У шлюборозлучному процесі Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, який був призупинений через розподіл маєтку, знову не все добре.

Стало відомо, що батьки шістьох дітей знову не можуть дійти згоди в питаннях про опіку над дітьми - поки вони не вирішать цю проблему, розлучення оформлене не буде, повідомляє видання PageSix.

"Останньою проблемою стало те, що Анджеліна планує знімати фільм в Європі в найближчі місяці, куди хоче виїхати разом з дітьми", - розповів інсайдер.

Анджеліна Джолі з дітьми
Getty Images
Анджеліна Джолі з дітьми

А Бред Пітт, своєю чергою, спеціально вибрав роботу в Лос-Анджелесі (місце постійного проживання Джолі з дітьми), щоб бути поруч з дітьми під час їхніх літніх канікул.

Як повідомляється, Джолі просто "в люті" від ситуації, що склалася.

Пітт, звичайно ж, теж незадоволений, але залишатись без дітей усе літо він не має наміру, а їздити до Європи теж не вдасться. Тому актор налаштований рішуче та навіть може звернутись до суду з цим питанням.

"Йому буде не по собі, якщо його діти будуть відсутні протягом кількох місяців. Він вважає, що Лос-Анджелес - це їхній рідний дім і саме тут їм буде найкраще. Бред не проти, щоб діти подорожували, але протягом куди більш коротких періодів часу", - зауважив інсайдер.

Нагадаємо, знаменита голлівудська пара припинила свої стосунки ще у вересні 2016 року. Проте офіційно Бред і Анджеліна все ще чоловік і дружина, що не заважає їм заводити нові стосунки

Залиште свій коментар

Вибір редакції