Анджеліна Джолі та Бред Пітт зустрілися потайки – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екс-подружжя обговорювало питання опіки над шістьма нащадками.

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яка нещодавно винайняла іншого адвоката, щоб забрати у Пітта дітей, схоже, змінила гнів на милість.

Як повідомляють іноземні ЗМІ, днями Енджі та Бред потайки зустрічалися у акторки вдома, щоб у неформальній обстановці обговорити питання опіки над шістьма нащадками.

Ця зустріч Джолі та Пітта стала першою для екс-пари за останній час. Подейкують, що ініціатором побачення стала Анджеліна.

"Анджеліна вирішила, що прийшов час спробувати залагодити ситуацію, і для Бреда це стало великим полегшенням. Він повністю відкритий цій пропозиції. Бред прагнув до мирного вирішення конфлікту протягом усього процесу, і, здається, тепер пара досягла того моменту, коли вони можуть разом створити більш спокійну обстановку для дітей", - сказав інсайдер виданню Entertainment Tonight.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі подала на розлучення з Бредом Піттом 20 вересня 2016 року. Тоді акторка звинуватила екс-благовірного у жорстокому поводженні зі старшим сином. Окрім того Джолі заявила, що Пітт багато пив.

Після цього у колишнього подружжя розпочалася війна за шістьох дітей - трьох названих - 13-річну Захару, 14-річного Пакса і 17-річного Меддокса, і трьох рідних - десятирічних близнюків Вів'єн і Нокс і 12-річну Шайло.

Спочатку Анджеліні вдалося вибороти тимчасову одноосібну опіку над дітьми, та пізніше суд зобов’язав акторку дозволити Пітту частіше бачити своїх синів та доньок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції