Анджеліна Джолі у сукні з високим розрізом відвідала прем'єру "Чаклунки" у Римі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка вивела на червоний хідник своїх дочок.

Популярна американська акторка Анджеліна Джолі, яка вчора вдень з'явилася на фотоколі стрічки "Чаклунка. Повелителька темряви" у Римі, ввечері відвідала її прем'єру.

Так, якщо на прем'єрі фільму у Токіо, зірку підтримав її старший син Меддокс та названа дочка Захара, то у Римі Джолі, окрім 14-річної Захари, вивела на чевоний хідник ще й старшу біологічну дочку Шайло.

Анджеліна Джолі з дочками
Associated Press

Для виходу акторка обрала чорну блискучу сукню з оголеними плечима та високим розрізом від Versace, створену дизайнером Луїджі Массі.

Анджеліна Джолі
Associated Press

Доньки також підтримали маму і обрали вбрання в чорному кольорі. Захара вбралася у довгу темну вечірню сукню з зеленим омбре, а Шайло традиційно у хлопчачому стилі - штани, бомбер і кеди.

Анджеліна Джолі з дочками
Associated Press

Проте, окрім дочок, на червоному хіднику Джолі також позувала з колегою за стрічкою - 61-річною Мішель Пфайффер, яка виконала роль королеви Інгрід.

Анджеліна Джолі та Мішель Пфайффер
Associated Press

На заході голлівудські акторки здивували папараці своїми стосунками. Вони, зустрівши одна одну, одразу почали обніматися і цілуватися, не соромлячись публіки, фотографів і дітей Джолі.

Анджеліна Джолі та Мішель Пфайффер
Associated Press

Нагадаємо, нещодавно Анджліна Джолі вперше заговорила про розлучення з Бредом Піттом. Вона зізналася, що їй насправді було дуже боляче, вона не могла себе впізнати, "стала маленькою та нікчемною". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції