Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анджеліна Джолі відверто розповіла, як Пітт напивався, кричав та бив їхніх дітей

Зірка має намір видати власний щоденник, у якому написала про чвари з екс-чоловіком.

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яка виступила з офіційною заявою щодо розлучення з Піттом, планує опублікувати власний щоденник з усіма подробицями особистого життя.

Його зірка веде вже багато років, йдеться у "Сніданку з 1+1".

У щоденнику Джолі до останніх подробиць ділиться історіями про сімейні чвари з Піттом. Анджеліна написала, як колишній чоловік напивався, кричав та бив їхніх дітей.

Як пишуть американські видання, акторка публікує мемуари, аби помститися Пітту та отримати повну опіку над дітьми.

"Вона сказала, що у щоденнику яскраво описуються запої Бреда і спалахи агресії, які за ними йшли. З огляду на те, як поки що все складається, якщо Енджі хоче виграти цю битву за опіку, у неї не буде вибору, окрім як опублікувати записи", - повідомив інсайдер.

Джолі та Пітт
Getty Images
Анджеліна Джолі та Бред Пітт

Поки що суд на боці Бреда Пітта. Йому дозволили регулярно бачитися з дітьми, а Джолі застерегли, аби вона не заважала зустрічам батька з синами та доньками. Це необхідно насамперед для психологічного розвитку дітей - постановив суд.

У Джолі з Піттом шестеро спільних дітей. Бред Пітт аби бачитися з 16-річним Меддоксом, 14-річним Паксом, 13-річною Захарою,10-річною Шайло та 8-річними Вів'єн і Ноксом пройшов курс лікування від алкоголізму і регулярно навідується до психолога. Проте Джолі не вірить в його зцілення і вбачає в ньому загрозу для власних дітей.

Нагадаємо, місяць тому Бред Пітт заборонив дітям зніматися разом з Джолі у "Малефісенті-2". Актор налаштований дуже категорично.

Залиште свій коментар

Вибір редакції