Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анджеліна Джолі вперше назвала причину розлучення із Бредом Піттом

Анджеліна Джолі вперше назвала причину розлучення із Бредом Піттом

Крім того, акторка розповіла про усиновлення та те, як до цієї теми ставляться її діти

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі вперше назвала причину розлучення із Бредом Піттом.

Так, акторка, яка лише пів року тому наважилася заговорити про розрив з ексчоловіком, нарешті пояснила, чому подала на розлучення. Про це знаменитість розповіла в інтерв’ю Vogue.

Я вирішила розлучитися заради благополуччя моєї сім'ї. Це було правильним рішенням. Я продовжую фокусуватися на їхній добробут. Деякі скористалися моїм мовчанням на цю тему, в результаті чого діти побачили багато брехні про себе в ЗМІ, але я постійно нагадую їм - важливо лише, що вони самі знають правду про себе і мають власну думку. Насправді, кожен з них дуже хоробрий і дуже сильний.
поділилася Анджеліна

Крім того, акторка розповіла і про усиновлення та те, як до цієї теми ставляться її діти. Так, Джолі поділилася, що "усиновлення" та "дитячий будинок" - позитивні слова в їхній родині.

Анджеліна Джолі з дітьми_3
Getty Images

Хоч Анджеліна і не може розповісти прийомним дітям про вагітність, втім, може поділитися з ними купою деталей про той шлях, який вона подолала, щоб їх знайти та те, що відчула, коли вперше подивилася кожному з них в очі.

Нагадаємо, в експодружжя Анджеліни Джолі і Бреда Пітта троє рідних дітей і троє прийомних. Для Захари, Пакса і Меддокса Джолі стала прийомною матір'ю, коли кожен з них був зовсім маленьким. Пізніше Бред Пітт усиновив їх і дав їм своє прізвище.

Пара розлучилася 2016-го року після 12 років стосунків. Подейкували, що ініціатором розриву стала Анджеліна. Акторка прийняла таке рішення після того, як нібито Пітт підняв руку на їхнього старшого сина Меддокса.

Залиште свій коментар

Вибір редакції