Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анджеліна Джолі вперше розповіла про свої важкі пологи у Намібії

Ситуація з охороною здоров'я в країні залишає бажати кращого.

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі, яка зібралася змінити професію, вперше розповіла про труднощі, з якими вона зіштовхнулася під час пологів у Намібії.

За словами акторки, у країні вкрай жалюгідна ситуація з охороною здоров'я. Зокрема, відсутні апарати необхідні для пологів.

"Я була в платному відділенні лікарні, де народилася моя дочка. Мені потрібен було кесарів розтин і я дізналася про це завдяки тому, що у мене були гроші, щоб зробити ультразвук. Але я знайшла лікарню, яка там вважається хорошою, і в ній не було ультразвукового апарата, хоча там лежало дуже багато жінок. Якби в лікарні був ультразвук, то багато жінок змогли б дізнатися, що у них є проблеми, і тоді багато дітей народилися б здоровими і без ускладнень. Багато людей в світі працюють над тим, щоб ця ситуація покращилася. Це дуже важливо", - розповіла Джолі, пише People

Анджеліна Джолі
Донька Джолі Шайло народилася у Намібії

Нагадаємо, що первісток голлівудського подружжя Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, донька Шайло, з'явилася на світ у Намібії. Однак до цього моменту акторка не розповідала, як відбувалися пологи, тим більше, що зірці довелося зіштовхнутися із серйозними проблемами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції