Анджеліна Джолі вперше зізналася, що підштовхнуло її до розлучення з Піттом

Після розриву з актором Енджі з дітьми певний час мешкала у будинку, звідки з'їхав Бред.

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі, яка днями в ефектній чорній сукні у Торонто представила свій фільм, продовжує ділитися переживаннями стосовно розриву з Бредом Піттом.

Так, у інтерв'ю виданню New York Times знаменитість вперше поділилася, що саме стало поштовхом до рішення розлучитися з батьком її дітей.

Як з'ясувалося, думки розірвати шлюб з Піттом у Джолі з'явилися під час знімань її картини "Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі". У стрічці йдеться про членів сім'ї Лун Ун, деяким з яких вдалося вижити за часів правління смертоносних Червоних кхмерів. Під час знімань фільму Джолі часто думала про те, що таке сім'я взагалі і як близькі повинні піклуватися одне про одного і берегти одне одного.

Зірка порівнювала сюжет картини з тим, що відбувалося в її родині.

"Лун пережила стільки жахів, але все ж зберегла в собі кохання. Саме тому сьогодні з нею все гаразд. Я подумала, що це те, про що я не повинна забувати, а я забула", - зізналася Анджеліна.

Також акторка згадала, як довго думала, перш ніж наважитися придбати будинок окремо від Пітта, де б вона могла жити з дітьми.

Як відомо, після розриву Бред з'їхав з їхнього спільного з Енджі будинку і певний час акторка з шістьма дітьми мешкала саме там.

Анджеліна Джолі
nytimes.com

"Мені знадобилося декілька місяців, щоб зрозуміти, чи повинна я це зробити чи ні. Завжди має бути інший притулок. Повинен бути інший будинок", - зауважила акторка.

Також Джолі зізналася, що переїзд дався дуже важко як їй, так і дітям.

"Це взагалі нелегко. Це дуже-дуже важко. Дуже болісна ситуація, а я просто хочу, щоб моя сім'я була здоровою", - зауважила багатодітна мати.

За словами Анджеліни, зараз дітям значно легше.

Нагадаємо, рік тому у вересні Пітт і Джолі зробили гучну заяву про розлучення. Після 12 років спільного  життя, трьох спільних дітей і трьох всиновлених, дороги пари розійшлися. Причиною стали претензії Анджеліни до Бреда щодо пияцтва та неадекватного поводження із сином Медоксом.

До слова, днями біограф пари повідомив, що Енджі та Бред знову будуть разом. Фани йому повірили, оскільки саме він свого часу першим прогнозував розлучення Бранджеліни.

Залиште свій коментар