Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анджеліна Джолі зізналась, що приймає ванну в присутності дітей

Акторка здивувала користувачів досить відвертою заявою.

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яка нещодавно прокоментувала розлучення Дженніфер Еністон з Джастіном Теру, заявила, що приймає ванну в оточенні дітей.

В одному із останніх інтерв’ю, 42-річна акторка, яка виховує шістьох дітей, зізналася, що на самоті вона відчуває порожнечу, тому навіть ванну приймає в присутності когось із дітей, повідомляє Business Standard.

Голлівудська зірка насолоджується тим, що зовсім ніколи не розслабляється. Також Джолі зауважила, що її дуже дратує, коли люди кажуть, що їй необхідно розслабитися.

"Я дійсно ніколи не розслабляюся, і мене зводить з розуму, коли люди говорять мені "розслабся". Я з тих мам, які завжди зайняті своїми дітьми, я навіть ванну приймаю в присутності хоча б двох дітей. Мені хочеться привчити їх до емпатії, і своїм прикладом я показую, як важливо дбати про інших. І не бути егоїстом", - зазначила Анджеліна.

Така заява приголомшила користувачів Мережі, які засудили методи виховання акторки. Юзери відзначили, що таким чином зірка не вибудовує з дітьми психологічних меж, що явно погано позначиться на їхньому дорослішанні.

Нагадаємо, сексуальним вихованням дворічної дитини зайнялась ще одна голлівудська зірка, дружина Джастіна Тімберлейка Джессіка Біл.

Залиште свій коментар

Вибір редакції