Анджеліна Джолі зізналась, що розлучення з Піттом вплинуло на її кінокар'єру

Анджеліна Джолі зізналась, що розлучення з Піттом вплинуло на її кінокар'єру

Фото: Associated Press

Зірка покинула режисуру і повернулася до акторства.

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яка від 2007 року спробувала себе в режесурі, наразі пояснила, чому закинула цю справу.

Так, зірка, яка скоро з'явиться на великих екранах у стрічці "Ті, хто бажають моєї смерті", зізналася, що причиною її відмови від режисерської кар'єри, стало розлучення з Бредом Піттом.

Джолі наголосила, що через проблеми в сім'ї вона не могла довгий час бути відсутньою тому власне і перестала знімати стрічки, пише видання Entertainment Weekly.

Я люблю режисерувати, але в моїй родині відбулися зміни, які не дозволили мені стояти біля керма проєктів протягом декількох років. Мені потрібно було просто виконувати коротші роботи і частіше бувати вдома, тому я повернулася до того, щоб виконувати невелику кількість акторських робіт. Це дійсно так

зізналася акторка

Зауважимо, прем'єра стрічки "Ті, хто бажають моєї смерті" з Анджеліною в головній ролі запланована на 5 травня цього року.

У стрічці акторка зіграє пожежницю, яка за сюжетом із хлопчиком-підлітком, якого вона повинна захистити як від вогню, який палає навколо них, так і від двох вбивць. Але її персонаж в жодному разі не повинен проявляти материнські почуття, що стало для акторки найважчим у цій роботі.

"Мені потрібен час, щоб погано ставитися до Літтла, але я домоглася цього", - заявила зірка.

Нагадаємо, нещодавно батько Анджеліни Джолі назвав причину її розлучення з Піттом. Джон Войт наголосив, що всі проблеми почалися через зловживання актором алкоголю.

Повʼязані теми:

Наступна публікація