Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артист представив кліп на композицію "Сделай громче".

Співак Макс Барських, який розповів про своє непросте дитинство, представив кліп на композицію "Сделай громче".

Нова робота Макса кардинально змінює стиль та звучання його музики. Змін зазнало не лише смислове навантаження треку. У пошуках нового поп-звучання автор сміливо експериментує із саундом, змішуючи Edm, future bass і hip hop, в результаті чого утворився "кислотний" денс.

"Сделай громче" – танцювальний маніфест, в якому закладена концепція сучасної реальності. Новий трек Барських адресований тим, хто мріє і не боїться круто повернути своє життя на 180 градусів, закликаючи свого слухача йти назустріч собі, не озираючись на думки.

Новий кліп Макса Барських_1

"В "Сделай громче" я співаю про людину, яка за покликом серця починає новий шлях, відкриває нові країни, не боячись бути в них непоміченим і непотрібним. Цей персонаж дуже близький мені: за 28 років я не раз робив відчайдушні вчинки, які кардинально змінювали мій шлях і якість життя... і на кожних витках цих змін я почувався впевненіше. І тому завдяки своїй музиці я хочу поділитися зі своїм слухачем одним простим секретом – якщо слухаєш своє серце, завжди знаєш, якою дорогою йти...", - розповів Барських.

Одночасно з офіційним релізом треку артист представив новий кліп, режисером якого виступив продюсер Макса Алан Бадоєв.

Новий кліп Макса Барських_6
Алан Бадоєв

У цифрах нова відеоробота співака виглядає наступним чином: 4 знімальних дні, 11 локацій, 94 актора і 48 осіб знімальної групи, 6 образів, більше 100 костюмів, 12 танцювальних сцен, 4 місяці підготовки... На сьогоднішній день це найбільш масштабне та концептуальне відео, яке коли-небудь створював тандем Бадоєв-Барських.

"Я вирішив створити історію, в якій персонаж Макса – це Ангел. Він курує душами тих, хто чує себе, а значить, чує підказки свого Ангела. Центральне місце дії кліпу – підземний світ метрополітену. Саме там проходять мільйони людей за добу. Хтось із них оглушений рутиною, а хтось слухає своє серце і вірить у свої мрії. Саме їх головний герой і веде до успіху", - розкрив концепцію кліпу Бадоєв.

Нагадаємо, в грудні минулого року Макс Барських зі сльозами на очах розповів, як його батько пішов з сім'ї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції