Ані Лорак натякнула, що Костя Меладзе пропонував їй інтим: "Я не прийняла умови його роботи"

Ані Лорак натякнула, що Костя Меладзе пропонував їй інтим: "Я не прийняла умови його роботи"

Фото: instagram.com/anilorak

Продюсер заборонив своїм знайомим спілкуватися з артисткою.

Співачка Ані Лорак, яка днями вперше прокоментувала зради ексчоловіка Мурата, шокувала зізнанням.

Виявляється, свого часу продюсер Костянтин Меладзе пропонував Ані допомогти їй з кар'єрою, однак натомість просив від молодої артистки певну плату. Як розповіла Лорак в інтерв'ю Борису Корчевнікову, Меладзе відчував до неї певну симпатію. Після того, як виконавиця не погодилася на умови співпраці, продюсер заборонив всім своїм знайомим спілкуватися з нею.

"Сталося те, що Костя, я думаю, десь відчував до мене симпатію... Будь я іншою людиною, можливо, моє життя пішло б за злітною смугою. У якийсь момент він мені сказав: "Ти знаєш, ти самостійна особистість, у тебе свій погляд, ти повинна сама". Далі не було жодної розмови і всім своїм знайомим він заборонив зі мною спілкуватися, тому що я не прийняла умови його роботи. Ці умови перебували в особистій площині. Ми дорослі люди, ми все розуміємо", - завуальовано прокоментувала умови, якій їй пропонував Меладзе.

Ані Лорак та Костянтин Меладзе

На запитання, чому Ані не погодилася на пропозицію продюсера – через те, що не хотіла розбивати його сім'ю, чи через відсутність взаємних почуттів до нього, артистка відповіла:

"Ні, ви знаєте, це було "ласкаво просимо у шоубізнес". Я не була готова увійти у цей шоубізнес, тому що я до нього жодного стосунку не маю. Я – артист", - пояснила співачка.

Нагадаємо, що не так давно Ані Лорак відверто розповіла про стосунки з Юрієм Фальосою. Стосунки співачки з продюсером тривали 10 років.

Нагадаємо, що в Україні Ані Лорак востаннє виступала у листопаді 2014 року. Тоді концерти артистки спровокували масові заворушення, які супроводжувалися бійками та димовими шашками. Свої дії протестувальники пов'язували із тим, що співачка виступає з концертами в Росії, яка дуже агресивно налаштована проти України та фінансує тероризм на Донбасі.

Втім, нещодавно міністр культури Ткаченко відповів, чому Лорак та Кіркорова досі не позбавили звання "народних".

Секс-скандал із Костянтином Меладзе: що відомо

Секс-скандал із Костянтином Меладзе: що відомо

Повʼязані теми:

Наступна публікація