Перейти до змісту
Ані Лорак оспівала історію свого нерозділеного кохання у новому драматичному синглі

Ані Лорак оспівала історію свого нерозділеного кохання у новому драматичному синглі

Артистка представила трек "Страдаем и любим".

Популярна співачка Ані Лорак потішила прихильників відвертою композицією.

Співачка вкрай рідко говорить про особисте життя, проте порушила табу і поділилася одкровеннями в новій авторській пісні. 16 жовтня зірка представила свій головний осінній хіт – "Страдаем и любим".

Прониклива балада дуже близька співачці — вона заснована на реальних подіях. Пісня розповідає про почуттях закоханих людей: як часом все непросто й неоднозначно.

Я прожила цю пісню від початку і до кінця, тому що зовсім недавно відчувала подібні почуття, це моя особиста історія. "Страдаем и любим" - дуже багатогранна композиція, як, власне, і саме почуття кохання. Адже в ньому можуть поєднуватися дуже різні емоції: радість і біль, спокій і тривога, сльози і безмежне щастя. Впевнена, в цьому треку кожен знайде щось своє
зауважила Лорак

Автори слів — Ані Лорак і композитор Євген Лишафай, з яким артистка співпрацює вже не вперше. Саме він написав "Твоей любимой", "Сон" и "Обещаю", а також є співавтором суперхіта "Сопрано".

Коли я почула мелодію, з перших секунд вона відгукнулася в серце. Я одразу зрозуміла: ця пісня повинна бути в моєму репертуарі. І ми приступили до роботи над текстом
пригадала співачка

Прихильники творчості Ані Лорак зазначили в коментарях, що новий трек їм припав до душі.

  • Кароліно, ви розумниця! Так ніжно, чуттєво, з любов'ю і душею!
  • Браво! Як завжди ніжно, красиво, з душею!
  • Немає слів. Браво. Завжди любимо і захоплюємося

Нагадаємо, раніше Ані Лорак показала, як 42-річчя святкувала в оточенні самих чоловіків. Артистка зібрала друзів у ресторані.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин