Ані Лорак після Одеси поїхала виступати до Росії та анонсувала там вихід українськомовної пісні

Ані Лорак після Одеси поїхала виступати до Росії та анонсувала там вихід українськомовної пісні

Ані Лорак / Фото: instagram.com/anilorak

Новий трек артистка презентує восени.

Співачка Ані Лорак зовсім нещодавно вперше за сім років дала сольний концерт в Україні, після якого поїхала виступати до Росії.

Так, на фестивалі "Нова хвиля" виконавиця поділилася, що восени вона випустить українськомовну пісню, передає Telegram-канал «Культурная прачечная».

Вона повідомила, що в неї вийде альбом, в який ввійде сингл, записаний українською мовою. Назву нової пісні Лорак поки не розсекречує.

"Восени вийде повноцінний альбом. А також буде пісня, особлива для мене особисто – вона буде рідною українською мовою. І, я думаю, потішить моїх інтернаціональних шанувальників, тому що в музиці немає національності, вона звучить від серця", – повідомила співачка.

Зазначимо, останню пісню українською мовою – "Мальви", виконавиця випустила 2014 року.

Нагадаємо, що 16 серпня артистка виступила в клубі "Ітака" в Одесі. Виконавиця з'явилася на сцені о 22:40. Попри безліч гнівних коментарів у соцмережах, сам концерт минув доволі спокійно. Жодних заворушень, чи навіть натяків на невдоволених активістів не було.

До цього свій сольний концерт Лорак в Україні давала 2014 року. Тоді її виступ обурив активістів, концерт спровокував масові заворушення, які супроводжувалися бійками та димовими шашками. Свої дії протестувальники пояснювали тим, що у розпал воєнних дій на сході України Лорак не цуралася їздити до країни-агресора Росії, отримувати там нагороди. А згодом залишитися там і працювати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація