Ані Лорак у бікіні та сукні без спідньої білизни знялася у новому барвистому кліпі

Ані Лорак у бікіні та сукні без спідньої білизни знялася у новому барвистому кліпі

Знімання відбувалися на Мальдівах.

Співачка Ані Лорак, яка нещодавно у відвертому купальнику позасмагала на яхті, випустила нову відеороботу.

Артистка представила ліричну композицію "Раздетая" та драматичний кліп до неї. Локацією для екранізації романтичного сюжету став один з наймальовничіших островів на Мальдівах.

Знімальний процес тривав три дні, а режисеркою виступила Катя Царик. Роль головного героя виконав відомий український актор Олег Загородній.

Під час знімань Ані Лорак без страхувального обладання та спеціального навчання вперше занурилася під воду у відкритому океані. Доводилося надовго затримувати дихання, в довгій сукні зі шлейфом заплутувалися ноги, але, попри всі труднощі, артистці вдалося здійснити задумане режисеркою.

Нагадаємо, що не так давно Ані Лорак прокоментувала свої слова щодо домагань з боку продюсера Костянтина Меладзе. Як відомо, раніше артистка розповідала, що композитор робив їй непристойні пропозиції.

Зазначимо, що в Україні Ані Лорак востаннє виступала у листопаді 2014 року. Тоді концерти артистки спровокували масові заворушення, які супроводжувалися бійками та димовими шашками. Свої дії протестувальники пов'язували із тим, що співачка виступає з концертами в Росії, яка дуже агресивно налаштована проти України та фінансує тероризм на Донбасі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація