Ані Лорак зізналася, чи вплинуло президентство Зеленського на ставлення до неї в Україні

Ані Лорак зізналася, чи вплинуло президентство Зеленського на ставлення до неї в Україні

Артистка часто приїздить на батьківщину побачитися з рідними.

Співачка Ані Лорак, яка не так давно вперше зняла 9-річну доньку в своєму кліпі, відверто поділилися, чи змінилося щось особисто для неї з приходом нової влади в Україні.

Виконавиця, яка наразі живе та працює в Росії, розповіла, що часто приїздить на батьківщину , аби побачитися з рідними та друзями. Проте концертів у рідній країні Кароліна не давала достатньо давно. Останній виступ Лорак у Києві відбувся 2014 року і той минув у супроводі мітингувальників.

Як зізналася Лорак, з приходом нової влади в Україні для неї особисто нічого кардинально не змінилося, пише "КП" в Україні".

Мені хочеться утриматися від того, щоб давати оцінку будь-якої влади. Це невдячна справа і не моя справа. Моя справа - співати. Можу сказати, що я багато спілкуюся з рідними, близькими в Україні і не відчуваю, що щось кардинально змінилося в кращий бік. Одне знаю точно: Україна гідна найкращого, багатого і успішного життя. Такі душевні і людські якості, які є в українців, мало де зустрінеш

прокоментувала артистка
Кадр з фільму "Дуже новорічне кіно, або ніч у музеї"

Зауважимо, що з початком воєнного конфлікту між Україною та Росією Ані Лорак продовжувала давати концерти в РФ і отримувала нагороди у країні-агресорі. Через це артистка викликала обурення активістів і вони влаштували масові заворушення на її концерті у Києві 2014 року.

Відтоді артистка в Україні не виступала.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація