Анна Добриднєва з червоним волоссям записала чуттєвий саундтрек для нового серіалу

Анна Добриднєва з червоним волоссям записала чуттєвий саундтрек для нового серіалу

Артистка представила роботу "Не отпускай".

Українська співачка Анна Добриднєва потішила шанувальників музичною новинкою.

Виконавиця записала чуттєву композицію "Не отпускай", яка стала саундтреком до міні-серіалу "Игра в судьбу" (режисер Сергій Сторожев). Його можна побачити на телеекранах України та країн СНД.

Анна Добриднєва_3

"Игра в судьбу" - це не перша колаборація Добриднєвої зі світом кіно. Як відомо, на початку своєї сольної кар’єри Анна записала сингл "Пасьянс", що став саундтреком до популярного серіалу "Молодежка-2". Такий тандем став дуже успішним. Відтоді пісня "Пасьянс" вважається візитівкою Добриднєвої.

І знову зірки зійшлись у правильному напрямі, і кінематограф знову з'явився  у творчій долі співачки – прем’єра ліричної балади Анни Добриднєвої "Не отпускай".

Анна Добриднєва_2
Я вірю в долю та її знаки. А тут ще й назва серіалу говорить сама за себе - "Игра в судьбу". Я дуже рада новій співпраці зі світом кіно й рада, що мій новий трек "звучить" саме в цій телеісторії. Історії про кохання з перешкодами. Про шлях до своєї мрії. Про зраду й шляхетність. А ще поділюсь невеличким секретом: головний герой цього серіалу – футболіст! Я ж не тільки романтична дівчина, я велика прихильниця футболу. В цьому сенсі зірки зійшлися знову. Фатум!
прокоментувала співачка

Нагадаємо, що не так давно український гурт TVORCHI випустив ритмічний трек Living My Life. Сингл увійшов до майбутнього альбому гурту, який вийде у вересні.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів