Анна Саліванчук показала моторошне відео, як їй у шиї вирізали грижу

Анна Саліванчук показала моторошне відео, як їй у шиї вирізали грижу

Анна Саліванчук показала моторошне відео, як їй у шиї вирізали грижу

Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Артистка відверта з прихильниками.

Зірка комедії "Свінгери", українська акторка Анна Саліванчук, яку днями прооперували, вирішила бути до кінця відвертою з прихильниками.

Тож артистка не стала приховувати і показала, як саме відбувалася операція. На сторінці в Instagram Анна розмістила моторошне відео, на якому зафільмовано, як саме їй видаляли грижу.

"90% з вас проголосували, що хочуть побачити мою операцію. Оскільки вона була дуже складна і не дуже сприйнятлива людському оку, одразу попереджаю: кому немає 16 років, краще не дивитися. Я зробила відео в чб, щоб не було видно крові і всього іншого, що може зіпсувати вам настрій", - пояснила Саліванчук.

Увага! Відео 18+!

Акторка поділилася, що операція минула добре і вже за час після виходу з наркозу вона перестала відчувати оніміння руки і біль. Також Анна наголосила, що операція не завжди єдиний вихід. Проте у її випадку інакше вчинити не можна було.

"Само собою, операція потрібна не всім! У 80% людей грижі лікуються масажами і ліками. Після першої консультації у лікаря я теж пробувала лікуватися медикаментозно. Але на жаль не допомогло. Більш того, стало гірше і потрібно було діяти швидко", - пояснила артистка.

Нагадаємо, що у вересні минулого року Анна Саліванчук поділилася іншим, не менш відвертим відео. Артистка показала, як народжувала свою другу дитину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація