Анна Сєдокова возз'єдналася з дочкою, батьківських прав на яку її ледь не позбавили

Анна Сєдокова возз'єдналася з дочкою, батьківських прав на яку її ледь не позбавили

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Анна Сєдокова возз'єдналася з дочкою, батьківських прав на яку її ледь не позбавили

instagram.com/annasedokova

Співачка разом із трьома дітьми відпочиває у Греції.

Співачка Анна Сєдокова, яка довгий час боролася з колишнім чоловіком за право опіки над молодшою дочкою, нарешті змогла з нею возз’єднатися.

Так, наразі Сєдокова разом зі старшою донькою Аліною, яка народилася в шлюбі з футболістом Валентином Белькевичем, а також Монікою і сином Гектором відпочиває на грецькому острові Міконос.

Це підтверджують знімки, які опублікувала на своїй сторінці Instagram Аліна.

Сама Сєдокова знімків з донькою не публікувала, проте у одному із постів зворушливо розповіла про відпочинок з трьома дітьми.

"Сьогодні знайшли новий улюблений пляж. І пірс, з якого можна нескінченно стрибати. Загалом для того, щоб здійснити цей стрибок, мені знадобилося відволікти трьох дітей іншими справами, і це вдалося на цілих 14 секунд відео. Мене часто запитують, як відпочивати з трьома дітками. Відповідаю: ніяк. Потрібно розуміти, що книжку почитати не вдасться. Красивих знімків буде небагато і у всіх трьох постійно будуть різні бажання, тим паче з такою різницею у віці - шість років. Сьогодні вранці я психонула і завела правило, що старші збирають молодших. Аліна відповідальна за іграшки Моніки на пляжі, а Моніка - за Гектора. Вийшло не дуже, але всі хоча б зрозуміли мене краще", - поділилася секретами відпочинку з дітьми Сєдокова.

 

Сегодня нашли новый любимый пляж) И пирс, с которого можно бесконечно прыгать и загорать. В целом, для того, чтобы осуществить этот прыжок, мне понадобилось отвлечь трёх детей другими делами и это удалось на целые 14 секунд видео.) Меня часто спрашивают, как отдыхать с тремя детками. Отвечаю - тебе никак Нужно понимать, что книжку почитать не удастся. Красивых снимков будет не много и все трое постоянно будут разные желания, тем более с моей разницей в возрасте 6 лет. Сегодня утром, я психанула и завела правило, что старшие собирают младших. Алина ответственна за игрушки Моники на пляже, а Мо за Гектора. Вышло не очень, но все хотя бы поняли меня лучше А ещё, я поняла, что завтра встану в часов 5 утра и буду делать все, что запланировала на отдыхе: медитировать, заниматься йогой, настраиваться на осень, строить планы на будущее, писать книгу, писать новую колонку, качать пресс... У меня будет целых 2 часа, а это бесконечность )) Но, знаете, это все же самый счастливый отдых в моей жизни, хоть и с полным отсутствием планов ❤️

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Однак вона зазначила, це все ж "найщасливіший відпочинок в її житті, хоч і з повною відсутністю планів".

Нагадаємо, після розлучення з чоловіком Максимом Чернявським, Анні Сєдоковій було заборонено вивозити Моніку, яка живе з батьком у Лос-Анджелесі до Росії, де здебільшого працює співачка. Бачитися з дочкою вона могла тільки в Америці і в присутності представника соціальних служб, а також заборонили постити фото доньки у соцмережах.

Наступна публікація