Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анна Сєдокова вперше привезла сина до Києва

Співачка повідомила про це на своїй сторінці Instagram.

Співачка Анна Сєдокова, яка у квітні минулого року втретє стала мамою, вперше привезла маленького сина Гектора до Києва.

На своїй сторінці Instagram артистка повідомила, що разом з однорічним Гектором відвідає квартиру, у якій жила 10 років тому.

"Це ми. Разом. Вивчає місто. Адже він вперше в Києві. Доїхали на потягу нормально. Навіть більше сподобалося, ніж в літаку. Грав, вночі спав, вранці ледве розбудили. Всього пару днів не бачила, а здається, що вічність пройшла. Зараз поїдемо в квартиру, в якій я жила років 10 тому. Де ще росла маленька Алінка. Де ще щеням бігав маленький Булочка. Де на дитячому столі ще фломастером намальовані Аліни каляки-маляки", - написала співачка у мікроблогу та виклала світлину з сином.

Також у своєму Stories Анна розповіла, що улюбленою іграшкою сина є м’ячі, яких вона накупила йому у столичному магазині іграшок.

Анна Сєдокова_2
instagram.com/annasedokova

Нагадаємо, нещодавно, після тривалої боротьби за донечку Моніку з колишнім чоловіком Максимом Чернявським, який хотів позбавити Анну материнських прав, нарешті дійшли згоди у питанні опіки.

Вибір редакції