Анна Трінчер пояснила, чому вирішила помститися та опублікувала особисті фото Jerry Heil

Анна Трінчер пояснила, чому вирішила помститися та опублікувала особисті фото Jerry Heil

Фото: instagram.com/annatrincher_official

Співачка додала, що фоловери Яни пишуть їй негативні повідомлення.

Українська співачка та акторка Анна Трінчер пояснила, чому вирішила помститися та опублікувала особисті фото Jerry Heil у відповідь на злите нею листування.

Так, днями Яна Шемаєва опублікувала у сторіз свого Instagram особисте листування із зіркою серіалу "Школа". На скрині видно, як Аня надіслала виконавиці свої відверті знімки в білизні. У відповідь Трінчер запостила особисті фото Jerry Heil. На знімках артистка топлес позувала у клініці.

Анна записала відеозвернення та пояснила усе своєю емоційністю. Співачка додала, що підписники Яни пишуть їй негативні повідомлення та звинувачують у всьому саме її.

Фото: instagram.com/annatrincher_official

"Я знаю, що я дуже емоційна і багато чого можу зробити на емоціях, не подумавши. І в результаті я опинилася винна в тому, що наша особиста переписка з Яною була злита через її Instagram. І тепер її підписники мене хейтять, навіщо я зробила те ж саме. Тому що, я не знала, як зреагувати, людина не брала годину слухавку, не відповідала абсолютно ніде і я відчула несправедливість. Тому вчора у мене стався такий емоційний трішки зрив. Плюс це все підхопили ЗМІ, рознесли максимально в своїй інтерпретації, купа негативних коментарів в пабліках. Так, така я ось емоційна", – прокоментувала зірка.

Артистка додала, що все одно не розуміє, навіщо Шемаєва зробила скрини з їхнього приватного листування.

Також Трінчер показала, як її брат, який живе в Америці, відреагував на злиті фото сестри.

Фото: instagram.com/annatrincher_official

Нагадаємо, невдовзі після інциденту Jerry Heil вийшла на зв'язок та сказала, що опублікувала листування випадково. Шемаєва видалила фото та додала, що не мала наміру підставляти колегу. Натомість, виконавиця попросила Трінчер прибрати її знімки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація