Анна Трінчер розповіла про свої аб'юзивні стосунки: "Я плакала щодня"

Анна Трінчер розповіла про свої аб'юзивні стосунки: "Я плакала щодня"

instagram.com/annatrincher_official

Також артистка повідомила, що вирішила жити разом із новим коханим, скандальним блогером Олександром Волошиним.

Українська співачка та акторка Анна Трінчер поділилася особистим.

Так, блогерка вирішила пригадати свої аб'юзивні стосунки. В Instagram-stories виконавиця розповіла, що після розриву з колегою за серіалом "Школа" Богданом Осадчуком, вона закрутила новий роман. З хлопцем, ім'я якого Анна не розсекретила, вона почала жити разом. Втім, ці стосунки тривали недовго і залишили неприємний слід.

"Це були найскладніші стосунки... Вони мене внутрішньо зламали. Я ненавиділа себе, його. Все було як в тумані. Мене не цінували, зневажали. Я повністю розчинилася в своїх комплексах, які спливли в цих стосунках. Кожен день я прокидалася зі словами "як же все дістало". Мені було дуже погано, я плакала кожного дня. Був аб'юз", – поділилася акторка.

instagram.com/annatrincher_official

Трінчер додала, що в той період вона страждала від сонних паралічів. Втім, після того, як обранець зіпсував їй настрій на день народження, наступного дня Анна зібрала речі та виїхала з квартири до мами.

Зараз артистка щаслива у стосунках зі скандальним блогером Олександром Волошиним. Пара повідомила, що збирається жити разом та переїхати у нову квартиру.

Нагадаємо, днями Анна Трінчер знову збільшила губи. Результатом процедури артистка поділилася в фотоблогу.

Наступна публікація