Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анна Трінчер розповіла, яке захоплення з’явиться у її героїні у другому сезоні "Школи"

Також акторка згадала, як ще з дитинства мріяла про сцену та популярність.

Акторка та фіналістка "Голосу країни-8" Анна Трінчер, яка виконала роль Нати у популярному серіалі "Школа", прикрасила обкладинку журналу "Телескоп".

У інтерв’ю улюблениця українських глядачів поділилася подробицями зі знімань другого сезону стрічки, та розповіла про складнощі у стосунках з однолітками в реальному житті.

Анна поділилася, які перипетії очікують на її героїню у другому сезоні серіалу "Школа", про нових героїв та захоплення, які дозволять Наті вийти із тіні Лоли:

"Не можу не поділитися радістю із читачами - у другому сезоні в житті моєї героїні з'явиться музика. Мене ж глядачі знають не тільки як Нату з серіалу "Школа", а й як співачку Анну Трінчер, фіналістку "Голосу країни". У Нати в серіалі також з'явиться мама, яка дуже схожа на мою рідну. Вони обидві такі ж наполегливі, впевнені і сильні жінки, які об'єднують всю сім'ю. Думаю, багатьом глядачам також буде цікаво спостерігати за інтригами, які відбуватимуться в учительській. Складні стосунки між вчителями призведуть до несподіваних наслідків".

Анна Трінчер_3

Також акторка згадала, як ще з дитинства мріяла про сцену та популярність:

"Ми нещодавно зустрічалися з подругою мами, і вона розповіла мені про те, що переглядала відео з мого дня народження 10 років тому. На відео я всім гостям свята заявила: "Ось побачите, дуже скоро ніхто не зможе послухати радіо і не почути мою пісню". Після цього я переконалася в тому, що думки і мрії матеріальні", - із усмішкою поділилася спогадами дівчина.

Анна Трінчер_1

Окрім того, юна зірка розповіла про стосунки із однолітками у власній школі та про виклики підліткового життя, із якими їй доводиться стикатись:

"Зізнаюся, через щільний знімальний графік мені важко було поєднувати уроки у школі та творчі заняття. Крім того, у мене не дуже дружній клас. У колективі, який не працює як один організм, дуже важко творити, працювати і вчитися. А напередодні випускного ми дуже посварилися, через що доведеться випуск святкувати окремо, адже ніхто не хоче поступатися. Але варто зазначити, що з викладачами у мене все відмінно, вони розуміють мене як особистість і дозволяють розвиватися і встигати здавати іспити".

Анна Трінчер_4

Нагадаємо, нещодавно розпочалися знімання другого сезону першого українськомовного серіалу "Школа" про актуальні проблеми підлітків. Виробництвом стрічки займається "1+1 Продакшн" на замовлення телеканалу "1+1".

Продюсери стрічки - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Вікторія Баранова (Лєзіна), Ксенія Чорна, Дарина Жукова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції