Анна Трінчер у купальнику похизувалася бойфрендом з оголеним накачаним торсом

Закохані відпочивають в Туреччині.

Анна Трінчер з хлопцем

Анна Трінчер з хлопцем / © instagram.com/annatrincher_official

Відома українська співачка та акторка Анна Трінчер, яка нещодавно ділилася відвертою світлиною з нового фотосету, замилувала фанів новими фото з бойфрендом.

Анна Трінчер з хлопцем / © instagram.com/annatrincher_official

На знімках, який виконавиця розмістила у своєму Instagram, артистка позує разом зі своїм хлопцем, відомим блогером Олександром Волошиним.

Закохана парочка усміхається, обіймається, а на одному з фото Олександр тримає Анну на руках та еротично цілує свою дівчинку.

Анна Трінчер в Туреччині / © instagram.com/annatrincher_official

На знімках артистка одягнена в білий купальник та леопардову спідницю, а блогер стоїть з голим та накачаним торсом в рожевих шортах.

Світлини зроблені в Туреччині в Кемері, де закохані зараз відпочивають вдвох.

Нагадаємо, нещодавно Анна святкувала своє 20-річчя. Олександр зворушливо привітав кохану зі святом. Бойфренд подарував дівчині величезний розкішний букет червоних троянд, а також приготував іменинниці святкову вечерю.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie