Анна Вінтур оцінила весільну сукню герцогині Меган

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головний редактор Vogue потішилася з того, що Меган незалежна жінка і справжнє "каліфорнійське дівчисько".

Про сукню Меган Маркл, в якій вона виходила заміж за принца Гаррі, було написано чимало статей й опубліковано коментарів. Проте тільки зараз її оцінила відома гуру моди - головний редактор американського Vogue Анна Вінтур.

Це вона зробила у новій відеорубриці на YouTube-каналі Vogue "Запитай Анну" (Go Ask Anna), в якій незнайомці з вулиці ставлять запитання Вінтур про моду.

Так, одна з дівчат поцікавилася в Анни, що вона думає про весільну сукню Меган Маркл.

"Я думаю, що Меган приголомшлива і її вибір був просто блискучим. Її плаття було дуже витончене й елегантне. Його придумала англійська дизайнерка, яка працює у французькому модному будинку. В якомусь сенсі це було свого роду посланням світу: "Так, я не звідси, але я вже з цією країною", - сказала вона.

Вінтур також відзначила незалежність Меган, коли та сама йшла одна до вівтаря, перш ніж взяти під руку принца Чарльза.

"Той факт, що вона вирішила йти сама, говорить про неї як про незалежну жінку. А фотографія її матері Дорії в каплиці послужила натхненням для багатьох жінок і чоловіків у всьому світі", - зазначила вона.

Весілля Меган Маркл і принца Гаррі_2
Associated Press

Крім того, Анна Вінтур висловила здивування тим, що члени королівської сім'ї не прийняли деякі звички і захоплення Меган.

"Я десь читала, що деякі члени королівської сім'ї були трохи засмучені через те, що Меган встає о п'ятій годині ранку. Вона нормальне каліфорнійське дівчисько: встає рано-вранці, займається йогою і медитує, пише багато смс-повідомлень. Чого вони чекали? Що вона відправлятиме повідомлення з голубами?"- зауважила вона.

Як повідомлялося раніше, вагітна Меган зараз страждає від депресії через королівські правила та постійні сварки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції