Завальська та Положинський поділилися подробицями роботи над зворушливим проектом "Оберіг"

25 артистів заспівали спільну композицію у День Незалежності України.

Учасники проекту "Оберіг" Анна Завальська та Сашко Положинський зізналися, що для них участь у ньому є надзвичайно важливою, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Лідер гурту "Тартак" поділився роздумами стосовно ювілею незалежності нашої країни.

"З одного боку – дуже багато, а з іншого – надзвичайно мало, тому що мені задається, за ці 25 років ми так мало просунулися у своєму державному розвитку. Мені здається, ми перебуваємо десь у віці немовляти зараз. Хоча, здається, 25 років – це вже зрілий вік", - зазначив соліст гурту "Тартак".

Анна Завальська розповіла, чим для неї є участь у проекті "Оберіг".

"Це – не тільки наш проект, це – проект всієї України. Ми завдячуємо автору цієї пісні, який об'єднав нас навколо цієї чудової ідеї, Ігор Дрищаний, запропонував зробити таке зізнання у любові до України. 25 найкращих голосів України – така різноманітна стилістична палітра – об'єдналися, шоб нагадати що ми – одне ціле. Я вважаю, цей проект має важливе соціальне значення, передусім. Цей проект об'єднує не тільки музикантів, а й усіх українців. Ми також запустили флешмоб і говорили про те, що червона нитка є символом нашого проекту. Вона об'єднує нас, і є символом кохання до рідної землі".

 Артистка розповіла, що спочатку у проекту з'явилася назва, оскільки саме так називається пісня.

Положинський доповнив, що саме обереги для військових в зоні АТО є неймовірно важливими.

Зірки розповіли, що процес роботи був злагодженим, а Сашко підкреслив, що мав фактично три дні на запис. Музикант став співавітором композиції і неймовірно задоволений результатом праці.

Завальська та Положинський висловили впевненість у вільному та незалежному майбутньому України.

Нагадаємо, 25 співаків разом виконали пісню до Дня Незалежності України.

Прем’єра кліпу "Оберіг" до Дня Незазежності України

В День Незалежності України 25 українських музикантів піснею зізналися в коханні Батьківщині. Alloise, Kadnay, Владислав Каращук, Тетяна Решетняк, Марта Адамчук, Ольга Лукачева, Влад Дарвін, Валерій Харчишин та інші в кліпі червоними нитками поєднали Україну – від сходу до Заходу, від півдня до півночі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: