Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анна Завальська та журнал Playboy посварилися через оголені фото співачки

Головний редактор видання вважає випади співачки черговим самопіаром за рахунок журналу.

Українська співачка Анна Завальська обурена тим, що видання Playboy розповсюдило в інтернеті її фото в стилі ню до виходу номеру.

Анна вперше зважилась на відверту фотосесію, яка мала прикрасити обкладинку та найкращі сторінки всесвітньовідомого еротичного видання. Але через те, що журнал не дотримався угоди, співачка не хоче взагалі з'являтись у глянці.

"Ведуться перемовини, і я зроблю все можливе, щоб цей випуск не вийшов. Якщо він все ж вийде, буде, швидше за все, судова тяганина", - сказала обурена Завальська.

У свою чергу, головний редактор Playboy Влад Іваненко розмістив у своєму блозі на сайті листа від PR-служби Завальської з вимогою скасувати вихід номеру та дав свій коментар. Головред вважає цей крок самопіаром Анни, та попри все розмістить її фото у журналі.

"Мені сесія подобається, і я її поставлю. А те, що робота не зійшлася з етичними уявленнями людей, які думають, що розуміються на еротичній фотографії - не має ваги для мене, на жаль", - написав Влад.

Нагадаємо, на початку грудня фото зі знімального майданчику, де проходила еротична фотосесія Анни Завальської потрапили в інтернет.

Відео Анна Завальська воює з журналом Playboy

Залиште свій коментар

Вибір редакції